Tornado Yachting
De Stienplaat 5
8754 HE Makkum
Betreed een nieuwe dimensie van luxe op het water met de Seamaster 45 van Cobra Yachts.
Ontsnap aan de drukte en omarm het ultieme comfort van rust op onze futuristische recreatiecruiser. Met een praktische indeling en een ruimtelijk ontwerp biedt deze 13,5 meter lange en 4,30 meter brede boot een ongeëvenaarde hoeveelheid leefruimte. Kies uit verschillende cabinevarianten, waaronder een luxe Premium-versie.
De Seamaster is gebouwd met duurzame materialen, verrijkt met moderne technologieën en uitgerust met een scala aan luxe voorzieningen, waardoor zelfs lange vaartochten een genot worden. Welkom aan boord van de Seamaster 45
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Bij Tornado Yachting helpen wij u graag in de reis naar uw droomjacht! Voor meer informatie kunt u gemakkelijk contact met ons opnemen, ook bent u van harte welkom bij ons in de haven voor het bezichtigen van diverse Cobra Yachts modellen als ook een advies en voorstel op maat.
Graag tot ziens in Makkum.
Crew Tornado Yachting - Cobra Yachts Benelux
| Categorie | |
|---|---|
| Referentienummer | 233422 |
| Referentie | 233422 |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Cobra Yachts |
| Model | Seamaster 45 |
| Scheepsnaam | Nieuw |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | Ergens anders |
| Anders | Newly customizable and available for delivery from the shipyard |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 0.00000000 |
| Lengtegraad | 0.00000000 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Nieuw |
| Boottype | Motorboot |
| Nieuwbouw, geen eigenaar | |
| Nieuwbouw, nog niet gebouwd | |
| Bouwjaar | 2026 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Paul Sterk |
| Korte omschrijving | Cobra Seamaster 45, 3 of 4 cabines mogelijk. Bij ons volledig naar wens samen te stellen! |
| Motorisatie kort | Yanmar 170 pk, 2x 170pk of 2x 440 pk (Totaal 880pk) |
| Website makelaar | https://tornadoyachting.nl |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 1430 cm |
| Breedte | 430 cm |
| Diepgang | 90 cm |
| Stahoogte binnen | 210 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 6 |
| Nieuw geleverd | |
|---|---|
| Ontwerper | Przemysław Cieśniarski |
| Werf | Cobra Yachts |
| CE | B |
| Opmerkingen CE | B/C |
| CE aantal opvarenden | 10 |
| Munteenheid prijs | EUR |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | v-bodem |
| Rompkleur | wit |
| Dek en opbouw kleur | wit |
| Dek en opbouw materiaal | polyester |
| Flybridge | |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Plek besturing | binnen |
| Roer | enkel |
| Ruimtes | |
|---|---|
| Eethoek | |
| Opmerkingen Hutten | 3 tot 4 |
| Slaapplaatsen | 6 |
| Salon | |
| Aankleding | |
|---|---|
| Type interieur | Modern, houtlook |
| Matrassen | |
| Kussens | |
| Gordijnen | |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Opmerkingen Watertank & materiaal | 200 - 400 liter |
| Inhoud | 200 liter |
| Watertankmeter | |
| Opmerkingen Vuilwatertank & materiaal | 200L tot 400L |
| Vuilwatertankmeter | |
| Vuilwatertank afvoerpomp | |
| Dekafzuiging vuilwater | |
| Watersysteem | 0 |
| Sanitair | |
|---|---|
| Opmerkingen Aantal baden | https://mls.ricoh360.com/40b5a381-96fd-4af0-b392-1a92b48f0b47/0d31d027-e83d-4cd0-b00a-aeb13c1f5bc2 |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel & brandstof | |
| Oven | |
| Koelkast & voeding | |
| Motorisatie | |
|---|---|
| Opmerkingen Aantal identieke motoren | Yanmar 170 pk, ook 2x 170pk of 2x 440 pk diesel (Totaal 880pk) |
| Start type | elektrisch |
| Hoofdmotor | |
|---|---|
| Type | binnenboord |
| Merk | Yanmar |
| Opmerkingen Vermogen | 80 tot 880 PK |
| Urenteller | |
| Brandstof | diesel |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | schroefas |
| Voortstuwing | schroef |
| Koeling | indirect |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Opmerkingen Brandstoftank aantal | 270 liter tot 1.000 liter |
| Boeg- en hekschroef | |
|---|---|
| Losse afstandsbediening | |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Acculader | |
| Omvormer | |
| Walstroom | |
| Verbruiksmonitor | |
| 12V | |
| 220V | |
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Kompas | |
| Log/snelheid | |
| Dieptemeter | |
| Navigatieverlichting | |
| Roerstandaanwijzer | |
| Moderne elektronica | |
|---|---|
| Autopilot | |
| GPS | |
| Kaartplotter | |
| Radar | |
| Communicatie | |
|---|---|
| Marifoon | |
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Buitenkussens | |
| Zeerailing | |
| Zwemplatform | |
| Zwemtrap | |
| Overig | |
|---|---|
| Teakdek | |
| Stootwillen, lijnen | |
| Veiligheid | |
|---|---|
| Reddingsboei | |
| Elektrisch | |
| Brandblusser | |
| MOB Systeem | |
| Waterdichte deur | |
| Gasbun met afvoer | |
| Zelflozende kuip | |