Tornado Yachting
De Stienplaat 5
8754 HE Makkum
Deze Delphia 31 uit 2016 combineert moderne lijnen met bewezen zeileigenschappen. Ontworpen door Andrzej Skrzat en gebouwd door Delphia Yachts, biedt dit jacht verrassend veel ruimte en comfort binnen haar lengte van 9,78 meter.
Het interieur is licht en sfeervol, met een ruime salon, praktische L-vormige kombuis, aparte natte cel en twee afgesloten hutten, waardoor er comfortabel plek is voor 4 tot 6 personen. Aan dek treft u een overzichtelijke kuip met stuurwiel, self-tailing lieren en een goed uitgeruste zeilgarderobe voor ontspannen tochten of langere reizen.
Met haar stevige constructie, betrouwbare Nanni 21 pk dieselmotor en de mogelijkheid tot ondiepe of diepere kielvarianten is de Delphia 31 breed inzetbaar: van de Friese meren en het Wad tot kust- en zeezeilen.
Een degelijk, modern en veelzijdig jacht dat direct klaar is voor een nieuw avontuur.
Denkt u erover uw jacht te verkopen?
Wij nodigen u graag uit voor een persoonlijk kennismakingsgesprek om de mogelijkheden te bespreken.
Verkoop uw jacht met Tornado Yachting Jachtmakelaardij
Geef uw jacht de beste presentatie op onze toplocatie: de eigen jachthaven in Makkum, direct aan het IJsselmeer. Aan onze verkoopsteiger valt uw jacht op bij serieuze kopers – of wij verkopen hem gewoon vanaf uw eigen ligplaats.
Met onze jarenlange kennis, internationale marketing en persoonlijke begeleiding zorgen wij voor een succesvolle verkoop. Dankzij onze unieke ligging in dé watersportregio van Nederland behouden wij al decennialang een aantrekkelijk en gevarieerd aanbod van zeil- en motorjachten.
Vraag vrijblijvend naar de mogelijkheden en ontvang een persoonlijk verkoopadvies.
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 104296 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | Delphia Yachts |
| Model | 31 |
| WIN Code (voorheen HIN/CIN-code) | PL-DELPA050B616 |
| Scheepsnaam | Springtij |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | In verkoophaven |
| Anders | Tornado Yachting in Makkum (NL) |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 53.05281960 |
| Lengtegraad | 5.39426350 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 2016 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Jurre-Jan Muurling |
| Korte omschrijving | Delphia 31 in topstaat! Kielmidzwaard, boegschroef, kuiptent, rocon, winterkleed. Zeer goed onderhouden – klaar voor zorgeloos vaarplezier! |
| Motorisatie kort | Nanni, 21PK |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 985 cm |
| Breedte | 340 cm |
| Diepgang | 75 cm |
| Variabele diepgang | |
| Stahoogte binnen | 185 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 1450 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 4 |
| Extra | 2 |
| Nieuw geleverd | |
|---|---|
| Ontwerper | Andrzej Skrzat |
| Werf | Delphia Yachts |
| CE | B |
| Opmerkingen CE | B-6 |
| CE max gewicht | 5200 cm |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | rondspant |
| Rompkleur | wit |
| Dek en opbouw kleur | wit |
| Dek en opbouw materiaal | polyester |
| Kuip | achterkuip |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Diepgang maximaal | 175 cm |
| Diepgang minimaal | 75 cm |
| Waterverplaatsing | 5200 kg |
| Ballast | 1650 kg |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Plek besturing | buiten |
| Roer | dubbel |
| Kiel/zwaard | kiel/midzwaard |
| Ruimtes | |
|---|---|
| Salon | |
| Hutten | 2 |
| Opmerkingen Hutten | 2 x 2 personen |
| Opmerkingen Slaapplaatsen | 4/6 |
| Aankleding | |
|---|---|
| Type interieur | Modern, houtlook |
| Opmerkingen Type interieur | Mahonie |
| Kleur stoffering | grijs |
| Matrassen | |
| Kussens | |
| Gordijnen | |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Inhoud | 150 liter |
| Inhoud | 47 liter |
| Vuilwatertank & materiaal | |
| Vuilwatertankmeter | |
| Vuilwatertank afvoerpomp | |
| Dekafzuiging vuilwater | |
| Watersysteem | druksysteem |
| Warm water | |
| Zeewaterpomp | |
| buitendouche | |
| Sanitair | |
|---|---|
| Aantal douches | 1 |
| Opmerkingen Aantal douches | handdouche |
| Toiletten | 1 |
| Handmatig | |
| Entertainment | |
|---|---|
| Radio/CD-speler | |
| Opmerkingen Radio/CD-speler | radio aanwezig |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel & brandstof | |
| Aantal | 2 |
| Kookbrandstof | gas |
| Koelkast & voeding | |
| Opmerkingen Koelkast & voeding | Koelkast met bovenlader |
| Inhoud Koelkast | 41 liter |
| Voeding | elektrisch |
| Klimaatregeling | |
|---|---|
| Verwarming | 1 |
| hete lucht | |
| kachel | |
| Opmerkingen Verwarming | Webasto |
Bij binnenkomst ziet u aan bakboord zijde een keuken met kraan en 1 spoelbak, twee pits gasfornuis en naast de spoelbak zit nog een koelkast in het aanrechtblad. Als u bij binnen komst aan de stuurboord zijde kijkt ziet u een navigatie tafel met daarbij de marifoon, schakelpaneel voor de boot. Als u verder door loopt komt u bij de salon. De saloon heeft genoeg plek voor alle opvarende. Door de uitvouwbare tafel is er genoeg ruimte om met alle opvarende te eten. Aan de achterzijde van de boot vindt u de natte cel. In de natte cel kunt u de wc vinden met nog een wasbak en Handdouche. Ook achterin het schip bevindt er een slaap hut met ruimte voor twee personen. Voor in de punt van de boot bevindt zich de kapiteinshut waar ruimte is voor twee personen met aan bakboord zijde en stuurboord zijde opbergruimte voor bijvoorbeeld u kleren.
| Motorisatie | |
|---|---|
| Aantal identieke motoren | 1 |
| Start type | elektrisch |
| Hoofdmotor | |
|---|---|
| Type | binnenboord |
| Merk | Nanni |
| Opmerkingen Merk | Nanni 21 PK |
| Bouwjaar | 2016 |
| Vermogen | 21 pk |
| Brandstof | diesel |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Voortstuwing | schroef |
| Koeling | indirect |
| Meetinstrumenten motor | |
|---|---|
| Toerenteller | |
| Merk toerenteller | Volvo Penta |
| Oliedrukmeter | |
| Merk oliedrukmeter | Akoestisch |
| Temperatuurmeter | |
| Merk temperatuurmeter | Akoestisch |
| Boeg- en hekschroef | |
|---|---|
| Boegschroef | elektrisch |
| Opmerkingen Boegschroef | Lewmar (met voetbediening) |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Opmerkingen Accu | Start + Service accu |
| Aantal | 2 |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| 12V | |
| 220V | |
| Bedieningspaneel | Delphia |
| Algemeen | |
|---|---|
| Type tuigage | fractioneel |
| Aantal masten | 1 |
| Mast materiaal | aluminium |
| Lieren | |
|---|---|
| Handmatige lieren | |
| Selftailing | |
| Lieren | 4 x Lewmar |
| Veiligheid | |
|---|---|
| Bilgepomp | |
| Gasbun met afvoer | |
| Zelflozende kuip | |