Aluminium Deksalon met kielmidzwaard
Verkocht
Verkocht
Workum
Algemene details van de Aluminium Deksalon met kielmidzwaard
Afmetingen:
10.78 m x 3.66 m x m
10.78 m x 3.66 m x m
Bouwjaar:
2001
2001
Materiaal:
Aluminium
Aluminium
Motor:
Iveco Aifo 4041 M39, 2001
Iveco Aifo 4041 M39, 2001
Categorie:
Zeiljacht
Zeiljacht
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Referentie | 94 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | Dübbel & Jesse |
| Model | One Off |
| WIN Code (voorheen HIN/CIN-code) | Geen CE |
| Scheepsnaam | Explorer One |
| Ligplaats | |
| Type | Ergens anders |
| Anders | Workum |
| Land | Nederland |
| Algemeen | |
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 2001 |
| Rompmateriaal | Aluminium |
| Accountmanager | Paul Sterk |
| Korte omschrijving | Robuuste en elegante aluminium deksalon zeiljacht met zwenkkiel, ideaal voor wisselende vaargebieden. Lichte decksalon, twee hutten, betrouwbare 39 pk diesel en veel vernieuwingen tot en met 2025 – direct vaarklaar. |
| Motorisatie kort | Iveco Aifo 4041 M39, 2001 |
| Afmeting | |
| Lengte | 1078 cm |
| Breedte | 366 cm |
| Diepgang | 110 cm |
| Variabele diepgang | Ja |
| Stahoogte binnen | 190 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 1600 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 4 |
| Extra | 1 |
Ligplaats
Info en contact
Tornado Yachting
De Stienplaat 5
8754 HE Makkum
+31(0)515-559260
info@tornadoyachting.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Aluminium Deksalon met kielmidzwaard.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper Saake Design Werf Dübbel & Jesse CE vrijgesteld Romp, dek en opbouw Rompvorm rondspant Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal aluminium Kuip achterkuip Ramen Gehard glas Afmetingen en gewichten Diepgang maximaal 210 cm Lengte waterlijn 980 cm Waterverplaatsing 8000 kg Opmerkingen Waterverplaatsing Ca. 8.000KG Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing buiten Roer enkel Kiel/zwaard midzwaard Bediening variabele driftbeperking hydraulisch -
Accommodatie
Ruimtes Salon Eethoek Hutten 2 Salon Aankleding Type interieur Klassiek, warm Kleur stoffering grijs Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 220 liter Watertankmeter Inhoud 151 liter Vuilwatertank & materiaal Watersysteem druksysteem Warm water Opmerkingen Warm water 22 liter Sanitair Aantal douches 1 Toiletten 1 Handmatig Entertainment Radio/CD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 2 Kookbrandstof gas Oven Aantal 1 Koelkast & voeding Opmerkingen Koelkast & voeding 2024 Voeding elektrisch Klimaatregeling Verwarming 1 hete lucht -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Iveco Model Aifo 4041 M39 Bouwjaar 2001 Vermogen 39 pk Urenteller Brandstof diesel Merk keerkoppeling TMC 40 AC Keerkoppeling Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Koeling indirect Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 210 pk Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Toerenteller Oliedrukmeter Merk oliedrukmeter Akoestisch Temperatuurmeter Merk temperatuurmeter Akoestisch Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Elektriciteit Accu Opmerkingen Accu startaccu 110 Ah, serviceaccu 110 Ah, midzwaard-accu 110 Ah, boegschroef-accu 50 Ah. Aantal 4 xAh per accu 380 Acculader Dynamo Accumonitor Voltmeter Walstroom Walstroomkabel 12V 220V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Kompas Merk kompas Vloeistof Log/snelheid Merk log/snelheid Airmar DST800 Dieptemeter Merk dieptemeter Airmar DST800 Windmeter Merk windmeter Raymarine Navigatieverlichting Merk Navigatieverlichting Compleet Moderne elektronica Autopilot Merk autopilot Raymarine EV-200 autopilot Kaartplotter Merk kaartplotter Raymarine Axiom 7” Communicatie Marifoon Merk marifoon Raymarine Ray 53 -
Tuigage zeilen
Algemeen Type tuigage fractioneel Aantal masten 1 Mast materiaal aluminium Verstaging staaldraad Aantal zeilen 3 Groot- en achterzeilen Grootzeil Opmerkingen Grootzeil 2x reven Voorzeilen Genua Fok Voorzeil rolsysteem Lieren Lieren 2 × Antal W28 en 2 × Antal W44 -
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Aantal 1 Type Ploegschaar Materiaal ankers RVS Anker bevestiging ketting Ankerlier hand Opmerkingen Ankerlier Lofrans Royal Dekuitrusting Buiskap Zeerailing Opmerkingen Zeerailing Scepters met dubbeldraad Zwemplatform Zwemtrap Preek- en hekstoel(en) Overig Stootwillen, lijnen Merk Stootwillen, lijnen Compleet -
Veiligheid
Veiligheid Reddingsboei Elektrisch Bilgepomp Brandblusser Gasbun met afvoer Zelflozende kuip