Jeanneau Sun Way 29
Vraagprijs:
€ 26.900
BTW Betaald
Algemene details van de Jeanneau Sun Way 29
8.75 m x 2.99 m x 0.65 m
1993
Polyester
Volvo Penta, 18PK
Zeiljacht
Nederland
| Omschrijving boot | Jeanneau Sun Way 29, 1993Een goed onderhouden en compleet uitgeruste Jeanneau Sun Way 29, voorzien van vele vernieuwingen in de afgelopen jaren. Dit populaire model van de Franse werf Jeanneau staat bekend om haar prettige zeileigenschappen, ruime interieur en degelijke bouwkwaliteit. Onderhoud & vernieuwingen (selectie)2025 Onderwaterschip volledig opnieuw opgebouwd (primer + antifouling) Te water juni 2025 2024 Zwaard in epoxy gecoat bij STRABEKO Kiel/romp-overgang afgekit Gasinstallatie vernieuwd Osmosecontrole uitgevoerd 2023 Motoronderhoud Installatie Victron-zonnepanelen en walstroomlader Nieuwe boordaccu’s 2022 Nieuwe mast, verstaging en Profurl rolfok Nieuwe Simrad TP32 helmstokautomaat 2021 Garmin GMI20 + windpakket + sonar Nieuw zwaard Teak kuipvloer vernieuwd EM-TRAK AIS-transponder 2019/20 Aanschaf bij Oceano Sport Gelcoatreparaties romp Alle zeeventielen vernieuwd Nieuwe ankerketting Motorbeurt Navigatieverlichting vervangen door LED Opmerkingen eigenaarDe boot is met zorg onderhouden en voorzien van veel nieuwe apparatuur. |
| Categorie | |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | Jeanneau |
| Model | Sun Way 29 |
| WIN Code (voorheen HIN/CIN-code) | NVT |
| Scheepsnaam | Kaizen |
| Ligplaats | |
| Type | Ergens anders |
| Anders | Tornado Yachting in Makkum (NL) |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 53.05281960 |
| Lengtegraad | 5.39426350 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 1993 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Jurre-Jan Muurling |
| Korte omschrijving | Volvo Penta, 18PK |
| Motorisatie kort | Volvo Penta, 18PK |
| Website makelaar | https://tornadoyachting.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 875 cm |
| Breedte | 299 cm |
| Diepgang | 65 cm |
| Variabele diepgang | Ja |
| Stahoogte binnen | 170 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 1350 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 4 |
| Extra | 2 |
Ligplaats
Over de Jeanneau Sun Way 29
Jeanneau Sun Way 29, 1993
Een goed onderhouden en compleet uitgeruste Jeanneau Sun Way 29, voorzien van vele vernieuwingen in de afgelopen jaren. Dit populaire model van de Franse werf Jeanneau staat bekend om haar prettige zeileigenschappen, ruime interieur en degelijke bouwkwaliteit.
De huidige eigenaar heeft de boot met veel zorg onderhouden en tal van verbeteringen aangebracht, waardoor dit exemplaar direct vaarklaar is voor een nieuw seizoen.
Onderhoud & vernieuwingen (selectie)
2025
Onderwaterschip volledig opnieuw opgebouwd (primer + antifouling)
Te water juni 2025
2024
Zwaard in epoxy gecoat bij STRABEKO
Kiel/romp-overgang afgekit
Gasinstallatie vernieuwd
Osmosecontrole uitgevoerd
2023
Motoronderhoud
Installatie Victron-zonnepanelen en walstroomlader
Nieuwe boordaccu’s
2022
Nieuwe mast, verstaging en Profurl rolfok
Nieuwe Simrad TP32 helmstokautomaat
2021
Garmin GMI20 + windpakket + sonar
Nieuw zwaard
Teak kuipvloer vernieuwd
EM-TRAK AIS-transponder
2019/20
Aanschaf bij Oceano Sport
Gelcoatreparaties romp
Alle zeeventielen vernieuwd
Nieuwe ankerketting
Motorbeurt
Navigatieverlichting vervangen door LED
Opmerkingen eigenaar
De boot is met zorg onderhouden en voorzien van veel nieuwe apparatuur.
De nog openstaande werkzaamheden zijn hoofdzakelijk cosmetisch van aard (houtwerk en reiniging).
Een deel van de extra’s, zoals verwarming en vuilwatertank, is reeds aanwezig en kan eenvoudig worden geïnstalleerd.
Info en contact
Tornado Yachting
De Stienplaat 5
8754 HE Makkum
+31(0)515-559260
info@tornadoyachting.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Jeanneau Sun Way 29 .
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper Philippe Briand Werf Jeanneau (Les Herbiers, Frankrijk) Romp, dek en opbouw Rompvorm rondspant Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal polyester Kuip achterkuip Ramen De twee grote ramen zijn eruit geweest, voorzien van nieuwe primer/sealing. Besturing en driftbeperking Besturing helmstok Roer enkel Kiel/zwaard kiel/midzwaard Bediening variabele driftbeperking handmatig -
Accommodatie
Ruimtes Salon Eethoek Hutten 1 Opmerkingen Hutten voorin de punt af te sluiten middels een gordijn. Salon Aankleding Type interieur Modern, houtlook Kleur stoffering beige Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 100 liter Inhoud 80 liter Materiaal vuilwatertank kunststof Vuilwatertank & materiaal Opmerkingen Vuilwatertank & materiaal Tank is al aangeschaft, dient alleen nog geïnstalleerd te worden. Watersysteem druksysteem Sanitair Toiletten 1 Handmatig Entertainment Radio/CD-speler Opmerkingen Radio/CD-speler Radio met Bluetooth en nieuwe Boss-speakers (2021) Keuken Kooktoestel & brandstof Opmerkingen Kooktoestel & brandstof +grill Aantal 2 Koelkast & voeding Klimaatregeling hete lucht -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Volvo Pneta Model 2002 B Bouwjaar 1993 Vermogen 18 pk Brandstof diesel Keerkoppeling Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Opmerkingen Voortstuwing 3-blads vast met rope cutter Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 30 liter Materiaal brandstoftank Polyethyleen Meetinstrumenten motor Toerenteller Oliedrukmeter Merk oliedrukmeter Akoestisch Temperatuurmeter Merk temperatuurmeter Akoestisch Elektriciteit Accu Opmerkingen Accu 2x90A 2023 Aantal 2 xAh per accu 180 Acculader Opmerkingen Acculader 2023 Capaciteit 30 Dynamo Voltmeter Walstroom Walstroomkabel Zonnepaneel Opmerkingen Zonnepaneel Victron zonnepanelen met MPPT-regelaar (2023) 12V 220V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Kompas Merk kompas Vloeistof Log/snelheid Merk log/snelheid Garmin GMI 20 2019/2020 Dieptemeter Merk dieptemeter Garmin GMI 20 2019/2020 Windmeter Merk windmeter Garmin GMI 20 2019/2020 Navigatieverlichting Merk Navigatieverlichting compleet Moderne elektronica Autopilot Opmerkingen Autopilot Altijd één reserve i.v.m. veel singlehanded zeilen Merk autopilot 1x SIMRAD TP10, 1x SIMRAD TP32 Kaartplotter Merk kaartplotter Garmin SV92 kaartplotter (2019/20) Merk fishfinder Sonar fishfinder (handig bij droogvallen) Fishfinder Communicatie Marifoon Merk marifoon SIMRAD -
Tuigage zeilen
Algemeen Type tuigage ketch Aantal masten 1 Opmerkingen Aantal masten Nieuwe mast (2022) Mast materiaal aluminium Verstaging staaldraad Aantal zeilen 2 Groot- en achterzeilen Grootzeil Opmerkingen Grootzeil 2017 Voorzeilen Fok Opmerkingen Fok 2017 Voorzeil rolsysteem Merk Voorzeil rolsysteem Profurl rolfokinstallatie (2022) Gennaker -
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Aantal 1 Materiaal ankers gegalvaniseerd Anker bevestiging ketting Dekuitrusting Buiskap Zeerailing Zwemplatform Opmerkingen Zwemplatform Geïntegreerd Zwemtrap Preek- en hekstoel(en) Overig Stootwillen, lijnen Merk Stootwillen, lijnen compleet -
Veiligheid
Veiligheid Bilgepomp Zelflozende kuip