Delphia Yachts 11 Sedan
Verkocht
Verkocht
Tornado Yachting in Makkum (NL)
Algemene details van de Delphia Yachts 11 Sedan
Afmetingen:
10.75 m x 3.85 m x 0.8 m
10.75 m x 3.85 m x 0.8 m
Bouwjaar:
2025
2025
Materiaal:
Polyester
Polyester
Motor:
Yanmar, 110 PK diesel
Yanmar, 110 PK diesel
Categorie:
Motorjacht
Motorjacht
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Referentie | 86 |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Delphia Yachts |
| Model | 11 Sedan |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
| Type | Ergens anders |
| Anders | Tornado Yachting in Makkum (NL) |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 53.05281960 |
| Lengtegraad | 5.39426350 |
| Algemeen | |
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 2025 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Paul Sterk |
| Korte omschrijving | Een unieke uitvoering met strak Nederlands design, luxe comfort en slimme details. Stijlvol varen in alle rust |
| Motorisatie kort | Yanmar, 110 PK diesel |
| Afmeting | |
| Lengte | 1075 cm |
| Breedte | 385 cm |
| Diepgang | 80 cm |
| Stahoogte binnen | 200 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 265 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 4 |
| Extra | 1 |
Video
Tornado Yachting Delphia Yachts 11 Sedan GreyRoof Tornado Dutch Design
Ligplaats
Info en contact
Tornado Yachting
De Stienplaat 5
8754 HE Makkum
+31(0)515-559260
info@tornadoyachting.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Delphia Yachts 11 Sedan .
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper Tony Castro Yacht Design Werf Delphia Yachts CE B CE-normering Zeewaardig Romp, dek en opbouw Rompvorm rondspant Rompkleur grijs Dek en opbouw kleur grijs Dek en opbouw materiaal polyester Kuip achterkuip Open Kuip (OK) Ramen Gehard glas Afmetingen en gewichten Waterverplaatsing 6815 kg Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing binnen Roer enkel Kiel/zwaard vaste kiel -
Accommodatie
Ruimtes Salon Opmerkingen Salon Walnoot design met eikenhouten vloer Eethoek Machinekamer Hutten 2 Opmerkingen Hutten Ruime eigenaarshut, gasten hut, separaat toilet en riante doucheruimte. Salon Aankleding Type interieur Modern, houtlook Opmerkingen Type interieur Walnoot betimmering met eikenhouten vloer. Kleur stoffering grijs Matrassen Kussens Gordijnen Opmerkingen Gordijnen Grijs Water Watertank & materiaal Inhoud 380 liter Materiaal watertank kunststof Watertankmeter Inhoud 170 liter Materiaal vuilwatertank kunststof Vuilwatertank & materiaal Vuilwatertankmeter Vuilwatertank afvoerpomp Dekafzuiging vuilwater Watersysteem druksysteem Warm water Opmerkingen Warm water 40 Liter (walstroom en koelwater motor) buitendouche Sanitair Aantal douches 2 Opmerkingen Aantal douches Ruime douche ruimte binnen, buiten douche op zwemplateau Toiletten 1 Opmerkingen Toiletten Spoeling vanuit drinkwatertank Elektrisch Entertainment Radio/CD-speler Opmerkingen Radio/CD-speler Fusion Bluetooth (geen CD) Keuken Kooktoestel & brandstof Opmerkingen Kooktoestel & brandstof lijkt op Keramische/inductie kookplaat Aantal 2 Kookbrandstof gas Oven Opmerkingen Oven gas Aantal 1 Koelkast & voeding Opmerkingen Koelkast & voeding Grote koelkast direct in de kombuis, 1 extra koellade onder de bank in de salon Voeding elektrisch Vriezer Klimaatregeling Verwarming Webasto hete lucht -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Opmerkingen Aantal identieke motoren Yanmar 110 PK Diesel Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Yanmar Bouwjaar 2025 Aantal cilinders 4 Vermogen 110 pk Urenteller Draaiuren 25 Brandstof diesel Verbruik 3 liter/uur Keerkoppeling Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Koeling direct Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 400 liter Prestaties Max snelheid 18 km/h Kruissnelheid 12 km/h Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Toerenteller Merk toerenteller Yanmar Oliedrukmeter Merk oliedrukmeter Yanmar Temperatuurmeter Merk temperatuurmeter Yanmar Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Hekschroef elektrisch Elektriciteit Accu Opmerkingen Accu 4x 95AH Service, 1x 110AH Start Aantal 9 xAh per accu 490 Acculader Capaciteit 40 Dynamo Accumonitor Omvormer Capaciteit 2000 Voltmeter Walstroom Walstroomkabel Verbruiksmonitor 12V 220V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Kompas Merk kompas Vloeistof Log/snelheid Merk log/snelheid Simrad Dieptemeter Merk dieptemeter Simrad Navigatieverlichting Merk Navigatieverlichting Compleet Kaarten, gidsen Merk Kaarten, gidsen Navionics Roerstandaanwijzer Merk Roerstandaanwijzer Delphia Moderne elektronica GPS Merk GPS Simrad Kaartplotter Merk kaartplotter Simrad 12inch Communicatie Marifoon Merk marifoon Simrad -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Aantal 1 Type Delta Lewmar Materiaal ankers gegalvaniseerd Anker bevestiging ketting Ankerlier elektrisch Opmerkingen Ankerlier 30 meter ankerketting Dekuitrusting Buitenkussens Opmerkingen Buitenkussens Grijze kuipkussens Zeerailing Opmerkingen Zeerailing RVS Zwemplatform Zwemtrap Opmerkingen Zwemtrap Telescopische zwemtrap (RVS) Preek- en hekstoel(en) Overig Teakdek Stootwillen, lijnen Opmerkingen Stootwillen, lijnen 4x Zwarte landvasten, 6x zwarte stootkussens + fenderhoezen -
Veiligheid
Veiligheid Elektrisch Bilgepomp Gasbun met afvoer Zelflozende kuip