Delphia Yachts 10 Sedan
Verkocht
Algemene details van de Delphia Yachts 10 Sedan
9.78 m x 3.49 m x 0.8 m
2025
Polyester
Motorjacht
Nederland
| Omschrijving boot | De Delphia 10 is het meest compacte ontwerp van het nieuwe assortiment, en is absoluut het meest intrigerende model. Deze Sedan-versie richt zich op een bijzonder efficiënt gebruik van de binnenruimtes. Met een volledige 360° panoramisch uitzicht, een Comfortabele U-vormige zitting en een volledig uitgeruste keuken, wat zorgt voor een prachtige leefruimte. Dit alles bij elkaar geeft de Delphia 10 Sedan het werkelijke thuisgevoel. Uitgerust met de beste opties! Bij ons in de haven hebben we nu de deze schitterende Delphia 10 Sedan, die als showmodel is uitgerust met een breed scala aan luxe opties. Dit jacht is ontworpen om comfort en stijl te bieden tijdens al uw vaartochten. De Delphia 10 Sedan beschikt over:
deze Delphia 10 Sedan is perfect voor iedereen die op zoek is naar een luxueus en volledig uitgerust motorjacht. Kom langs in onze haven en bewonder deze prachtige Delphia 10 zelf! Benieuwd naar de mogelijkheden? Bij Tornado Yachting helpen wij u graag in de reis naar uw droomjacht |
| Categorie | |
| Referentienummer | 229351 |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Delphia Yachts |
| Model | 10 Sedan |
| WIN Code (voorheen HIN/CIN-code) | FR-SPBYG017A424 |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | In our sales marina at Tornado Yachting in Makkum |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 53.05250290 |
| Lengtegraad | 5.39506630 |
| Algemeen | |
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 2025 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | Nieuw showmodel Delphia 10 met Yanmar, 110PK |
| Website makelaar | https://tornadoyachting.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 978 cm |
| Breedte | 349 cm |
| Diepgang | 80 cm |
Ligplaats
Over de Delphia Yachts 10 Sedan
De Delphia 10 is het meest compacte ontwerp van het nieuwe assortiment, en is absoluut het meest intrigerende model. Deze Sedan-versie richt zich op een bijzonder efficiënt gebruik van de binnenruimtes. Met een volledige 360° panoramisch uitzicht, een Comfortabele U-vormige zitting en een volledig uitgeruste keuken, wat zorgt voor een prachtige leefruimte. Dit alles bij elkaar geeft de Delphia 10 Sedan het werkelijke thuisgevoel.
Uitgerust met de beste opties!
Bij ons in de haven hebben we nu de deze schitterende Delphia 10 Sedan, die als showmodel is uitgerust met een breed scala aan luxe opties. Dit jacht is ontworpen om comfort en stijl te bieden tijdens al uw vaartochten.
De Delphia 10 Sedan beschikt over:
- Boeg- en hekschroef voor optimale wendbaarheid.
- Moderne houtlook interieur voor een tijdloze uitstraling.
- Chique grijze stoffering op de banken voor een stijlvolle en comfortabele zit.
- Opvouwbare salontafel voor flexibele inrichting van de salon.
- Carbongrijze buitenkussens voor een luxe en duurzame buitenruimte.
- Verwarming voor aangename vaartochten in elk seizoen.
- Twee grote dakramen die zorgen voor overvloedig natuurlijk licht in het interieur.
deze Delphia 10 Sedan is perfect voor iedereen die op zoek is naar een luxueus en volledig uitgerust motorjacht. Kom langs in onze haven en bewonder deze prachtige Delphia 10 zelf!
Benieuwd naar de mogelijkheden? Bij Tornado Yachting helpen wij u graag in de reis naar uw droomjacht
Info en contact
Tornado Yachting
De Stienplaat 5
8754 HE Makkum
+31(0)515-559260
info@tornadoyachting.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Delphia Yachts 10 Sedan.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper Vripack Sneek (NL) Werf Delphia Yachts Bouwnummer 17 CE C Romp, dek en opbouw Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal polyester Kuip achterkuip Open Kuip (OK) Afmetingen en gewichten Doorvaarthoogte 255 cm Waterverplaatsing 6270 kg Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing binnen Roer enkel -
Accommodatie
Ruimtes Stahoogte 195 cm Eethoek Hutten 2 Vast 4 Extra 1 Salon Aankleding Type interieur Modern, houtlook Kleur stoffering grijs Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 380 liter Materiaal watertank kunststof Watertankmeter Inhoud 170 liter Materiaal vuilwatertank kunststof Vuilwatertank & materiaal Vuilwatertankmeter Vuilwatertank afvoerpomp Dekafzuiging vuilwater Watersysteem Pressure system Warm water Sanitair Aantal douches 2 Toiletten 1 Elektrisch Entertainment Radio/CD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 2 Kookbrandstof gas Oven Koelkast & voeding Opmerkingen Koelkast & voeding Koelkast + koellade Voeding elektrisch Klimaatregeling hete lucht Opmerkingen Verwarming Webasto -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Yanmar Aantal cilinders 4 Vermogen 110 pk Urenteller Brandstof diesel Verbruik 2.7 liter/uur Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Koeling indirect Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 285 liter Materiaal brandstoftank Polyethyleen Prestaties Max snelheid 18 km/h Kruissnelheid 10 km/h Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Hekschroef elektrisch Elektriciteit Accu Aantal 5 xAh per accu 95 Acculader Capaciteit 40 Dynamo Accumonitor Omvormer Capaciteit 2000 Voltmeter Walstroom Walstroomkabel 12V 220V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Kompas Merk kompas Vloeistof Navigatieverlichting -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankerlier elektrisch Dekuitrusting Buitenkussens Opmerkingen Buitenkussens Carbon (grijs) Zeerailing Opmerkingen Zeerailing RVS (Vast) Zwemplatform Zwemtrap Preek- en hekstoel(en) Overig Stootwillen, lijnen -
Veiligheid
Veiligheid Handmatig Elektrisch Gasbun met afvoer Zelflozende kuip