Jeanneau Sun Odyssey 415
Prijs op aanvraag
Algemene details van de Jeanneau Sun Odyssey 415
11.99 m x 3.99 m x 1.35 m
2026
Polyester
Zeiljacht
Nederland
| Omschrijving boot | Algemene SpecificatiesTotale lengte (LOA): ca. 12,35 m Lengte romp: ca. 11,99 m Breedte: ca. 3,99 m Diepgang: Standaard kiel: ca. 2,14 m Optionele ondiepe kiel: ca. 1,55 m Waterverplaatsing: ca. 8.000–8.500 kg (afhankelijk van configuratie) Brandstoftank: ca. 200 liter Watertank: ca. 330 liter (uitbreidbaar) Motor: Yanmar 40 pk (upgrades mogelijk) Zeileigenschappen & PrestatiesTuigage: Fractioneel sloop Zeiloppervlak (ongeveer): Grootzeil: ca. 45,1 m² Genua (optie): ca. 39,5 m² Rompvorm: Moderne romp met harde knikspant (chined hull) Dubbele roeren voor betere controle en balans Dubbele stuurwielen voor optimale zichtlijnen en bewegingsvrijheid InterieurVerkrijgbaar in 2 of 3 hutten met 1 of 2 natte cellen (toiletten/douches) Ruime en heldere salon met grote rompvensters Navigatiestation (vooruitkijkend) Volledige kombuis in L- of U-vorm, afhankelijk van de indeling Eigentijdse afwerking in licht hout (Alpi teak of eiken) Voorschip met ruime eigenaarshut en eigen badkamer (bij 3-huttenindeling) Buitenkant & DekBrede gangboorden zonder obstakels Ingebouwde boegspriet voor Code 0 of gennaker Ruime kuip met opklapbaar zwemplatform Klapbare stuurstoelen voor toegang tot het zwemplatform Optionele boog voor het mainsail systeem + bimini/dodger montage Flush luiken en geïntegreerde handgrepen voor veiligheid aan dek BijzonderhedenOntworpen voor comfortabel en snel cruisen, ook met een kleine bemanning Optie voor rolgrootzeil of traditioneel grootzeil CE-categorie A (Oceaan) – geschikt voor zeezeilen Licht en luchtig interieur dankzij veel ramen en ventilatie |
| Categorie | |
| Referentie | 241093 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | Jeanneau |
| Model | Sun Odyssey 415 |
| Ligplaats | |
| Type | Ergens anders |
| Anders | Newly customizable and available for delivery from the shipyard |
| Land | Nederland |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Nieuw |
| Boottype | Zeilboot |
| Nieuwbouw, geen eigenaar | Ja |
| Nieuwbouw, nog niet gebouwd | Ja |
| Bouwjaar | 2026 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Jurre-Jan Muurling |
| Afmeting | |
| Lengte | 1199 cm |
| Breedte | 399 cm |
| Diepgang | 135 cm |
| Variabele diepgang | Ja |
Video
Nieuwe asset
Ligplaats
Over de Jeanneau Sun Odyssey 415
Algemene Specificaties
Totale lengte (LOA): ca. 12,35 m
Lengte romp: ca. 11,99 m
Breedte: ca. 3,99 m
Diepgang:
Standaard kiel: ca. 2,14 m
Optionele ondiepe kiel: ca. 1,55 m
Waterverplaatsing: ca. 8.000–8.500 kg (afhankelijk van configuratie)
Brandstoftank: ca. 200 liter
Watertank: ca. 330 liter (uitbreidbaar)
Motor: Yanmar 40 pk (upgrades mogelijk)
Zeileigenschappen & Prestaties
Tuigage: Fractioneel sloop
Zeiloppervlak (ongeveer):
Grootzeil: ca. 45,1 m²
Genua (optie): ca. 39,5 m²
Rompvorm: Moderne romp met harde knikspant (chined hull)
Dubbele roeren voor betere controle en balans
Dubbele stuurwielen voor optimale zichtlijnen en bewegingsvrijheid
Interieur
Verkrijgbaar in 2 of 3 hutten met 1 of 2 natte cellen (toiletten/douches)
Ruime en heldere salon met grote rompvensters
Navigatiestation (vooruitkijkend)
Volledige kombuis in L- of U-vorm, afhankelijk van de indeling
Eigentijdse afwerking in licht hout (Alpi teak of eiken)
Voorschip met ruime eigenaarshut en eigen badkamer (bij 3-huttenindeling)
Buitenkant & Dek
Brede gangboorden zonder obstakels
Ingebouwde boegspriet voor Code 0 of gennaker
Ruime kuip met opklapbaar zwemplatform
Klapbare stuurstoelen voor toegang tot het zwemplatform
Optionele boog voor het mainsail systeem + bimini/dodger montage
Flush luiken en geïntegreerde handgrepen voor veiligheid aan dek
Bijzonderheden
Ontworpen voor comfortabel en snel cruisen, ook met een kleine bemanning
Optie voor rolgrootzeil of traditioneel grootzeil
CE-categorie A (Oceaan) – geschikt voor zeezeilen
Licht en luchtig interieur dankzij veel ramen en ventilatie
Info en contact
Tornado Yachting
De Stienplaat 5
8754 HE Makkum
+31(0)515-559260
info@tornadoyachting.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Jeanneau Sun Odyssey 415.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper Philippe Briand / Jean-Marc Piaton Werf Jeanneau -
Accommodatie
-
Motor en elektra
-
Navigatie en elektronica
-
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
-
Veiligheid