Delphia Yachts 10 LoungeTop Electric DEMO, Immediately available and ready to sail
Vraagprijs:
€ 339.000
Exclusief BTW
In verkoophaven
Algemene details van de Delphia Yachts 10 LoungeTop Electric DEMO, Immediately available and ready to sail
Afmetingen:
9.78 m x 3.49 m x m
9.78 m x 3.49 m x m
Bouwjaar:
2024
2024
Materiaal:
Polyester
Polyester
Motor:
Torqeedo Deep Blue 50i, 80hp/55,10kW
Torqeedo Deep Blue 50i, 80hp/55,10kW
Categorie:
Motorjacht
Motorjacht
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Referentie | 239044 |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Delphia Yachts |
| Model | 10 LoungeTop Electric DEMO, direct leverbaar |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | In our own sales marina at Tornado Yachting in Makkum |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 53.05281960 |
| Lengtegraad | 5.39426350 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Nieuw |
| Boottype | Motorboot |
| Nieuwbouw, geen eigenaar | Ja |
| Bouwjaar | 2024 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Jurre-Jan Muurling |
| Korte omschrijving | 100% Elektrisch! DIs is een uniek schip. Vast dak met een open karakter. Beschut tegen de zon en andere weersinvloeden, maar gevoel van een cabrio! |
| Motorisatie kort | Torqeedo Deep Blue 50i, 80hp/55,10kW |
| Afmeting | |
| Lengte | 978 cm |
| Breedte | 349 cm |
| Diepgang | 80 cm |
| Stahoogte binnen | 200 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 255 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 4 |
| Extra | 1 |
Ligplaats
Info en contact
Tornado Yachting
De Stienplaat 5
8754 HE Makkum
+31(0)515-559260
info@tornadoyachting.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Delphia Yachts 10 LoungeTop Electric DEMO, Immediately available and ready to sail.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper Vripack Sneek (NL) Werf Delphia Yachts Bouwnummer 22 CE C Romp, dek en opbouw Rompvorm rondspant Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal polyester Kuip achterkuip Open Kuip (OK) Afmetingen en gewichten Waterverplaatsing 6.27 kg Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing binnen Roer enkel -
Accommodatie
Ruimtes Salon Eethoek Machinekamer Hutten 2 Aankleding Type interieur Modern, houtlook Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 380 liter Materiaal watertank kunststof Watertankmeter Inhoud 170 liter Materiaal vuilwatertank kunststof Vuilwatertank & materiaal Vuilwatertankmeter Vuilwatertank afvoerpomp Dekafzuiging vuilwater Watersysteem druksysteem Warm water Zeewaterpomp buitendouche Sanitair Aantal douches 2 Toiletten 1 Elektrisch Entertainment Radio/CD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 1 Kookbrandstof gas Koelkast & voeding Voeding elektrisch Klimaatregeling hete lucht -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Opmerkingen Aantal identieke motoren Elektrisch Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Torqeedo Model DEEP BLUE 50i Bouwjaar 2024 Vermogen 80 kW Urenteller Draaiuren 5 Brandstof elektrisch Keerkoppeling Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Koeling indirect Meetinstrumenten motor Toerenteller Elektriciteit Accu Acculader Omvormer Voltmeter Walstroom Walstroomkabel Verbruiksmonitor 12V 220V -
Navigatie en elektronica
-
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Aantal 1 Dekuitrusting Kuiptent Buitenkussens Zeerailing Zwemplatform Zwemtrap Preek- en hekstoel(en) Overig Teakdek Stootwillen, lijnen Kuiptafel -
Veiligheid
Veiligheid Elektrisch Bilgepomp Gasbun met afvoer Zelflozende kuip