Argo Yacht Relaks 720
Vraagprijs:
€ 29.500
BTW Betaald
Algemene details van de Argo Yacht Relaks 720
7.2 m x 2.5 m x m
2016
Polyester
30 pk Yamaha
Motorjacht
Nederland
| Omschrijving boot | Complete Argo Yachts inclusief trailer, 30 pk Yamaha buitenboordmotor, verwarming, boiler, kuiptent, enzovoort. Net onderhouden Argo Relaks 720. Wanneer u aan boord stapt van de Relaks 720, vindt u de stuurplek met ruimte voor 6 personen om comfortabel te zitten. Als we verder naar binnen kijken, zien we aan de linkerkant de keuken, uitgerust met een gasfornuis, koelkast en wasbak. Naast de keuken bevindt zich het bedieningspaneel voor de boot en een brandblusser. Bij de keuken is de eerste slaapplek, evenals een eettafel met een tv. Aan de rechterkant bevindt zich de wc, compleet met een wasbak. Onder de trap vinden we de tweede slaapplek. Via een deurtje kunt u naar de machinekamer gaan, waar u de bedieningen kunt bekijken. De boot is ideaal voor een weekend weg en biedt veel licht dankzij de vele ramen. De Relaks 720 is uitgerust met een nette 30 pk Yamaha buitenboordmotor.
Denkt u erover uw jacht te verkopen? Verkoop uw jacht met Tornado Yachting Jachtmakelaardij Met onze jarenlange kennis, internationale marketing en persoonlijke begeleiding zorgen wij voor een succesvolle verkoop. Dankzij onze unieke ligging in dé watersportregio van Nederland behouden wij al decennialang een aantrekkelijk en gevarieerd aanbod van zeil- en motorjachten. Vraag vrijblijvend naar de mogelijkheden en ontvang een persoonlijk verkoopadvies. |
| Categorie | |
| Referentie | 237963 |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Argo Yacht |
| Model | Relaks 720 |
| Scheepsnaam | Flomar |
| Ligplaats | |
| Type | Ergens anders |
| Anders | Tornado Yachting in Makkum (NL) |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 53.05281960 |
| Lengtegraad | 5.39426350 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 2016 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Jurre-Jan Muurling |
| Korte omschrijving | Complete Argo Yachts incl. trailer, 30 pk Yamaha, verwarming, boiler, kuiptent etc., |
| Motorisatie kort | 30 pk Yamaha |
| Website makelaar | https://tornadoyachting.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 720 cm |
| Breedte | 250 cm |
| Diepgang | 40 cm |
| Stahoogte binnen | 185 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 2 |
| Extra | 2 |
| Crew | 0 |
Ligplaats
Over de Argo Yacht Relaks 720
Complete Argo Yachts inclusief trailer, 30 pk Yamaha buitenboordmotor, verwarming, boiler, kuiptent, enzovoort.
Net onderhouden Argo Relaks 720.
Wanneer u aan boord stapt van de Relaks 720, vindt u de stuurplek met ruimte voor 6 personen om comfortabel te zitten. Als we verder naar binnen kijken, zien we aan de linkerkant de keuken, uitgerust met een gasfornuis, koelkast en wasbak. Naast de keuken bevindt zich het bedieningspaneel voor de boot en een brandblusser. Bij de keuken is de eerste slaapplek, evenals een eettafel met een tv. Aan de rechterkant bevindt zich de wc, compleet met een wasbak.
Onder de trap vinden we de tweede slaapplek. Via een deurtje kunt u naar de machinekamer gaan, waar u de bedieningen kunt bekijken. De boot is ideaal voor een weekend weg en biedt veel licht dankzij de vele ramen. De Relaks 720 is uitgerust met een nette 30 pk Yamaha buitenboordmotor.
Denkt u erover uw jacht te verkopen?
Wij nodigen u graag uit voor een persoonlijk kennismakingsgesprek om de mogelijkheden te bespreken.
Verkoop uw jacht met Tornado Yachting Jachtmakelaardij
Geef uw jacht de beste presentatie op onze toplocatie: de eigen jachthaven in Makkum, direct aan het IJsselmeer. Aan onze verkoopsteiger valt uw jacht op bij serieuze kopers – of wij verkopen hem gewoon vanaf uw eigen ligplaats.
Met onze jarenlange kennis, internationale marketing en persoonlijke begeleiding zorgen wij voor een succesvolle verkoop. Dankzij onze unieke ligging in dé watersportregio van Nederland behouden wij al decennialang een aantrekkelijk en gevarieerd aanbod van zeil- en motorjachten.
Vraag vrijblijvend naar de mogelijkheden en ontvang een persoonlijk verkoopadvies.
Info en contact
Tornado Yachting
De Stienplaat 5
8754 HE Makkum
+31(0)515-559260
info@tornadoyachting.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Argo Yacht Relaks 720.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper Argo Yachts Werf Argo Yachts Bouwnummer 88G612 CE C CE max gewicht 1100 kg CE max motor 30 pk CE aantal opvarenden 6 Romp, dek en opbouw Rompvorm v-bodem Rompkleur blauw Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal polyester Kuip achterkuip Open Kuip (OK) Afmetingen en gewichten Lengte waterlijn 710 cm Waterverplaatsing 2000 kg Opmerkingen Waterverplaatsing De waterverplaatsing is niet officieel bekend, maar ligt realistisch rond de ± 2 ton Voor traileren is totaalgewicht (boot + trailer) dus vaak ± 2.6–3.0 ton Inclusief brandstof, water en uitrusting kan dit makkelijk richting 2.2–2.4 ton gaan Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing buiten Roer 0 Kiel/zwaard 0 -
Accommodatie
Ruimtes Salon Eethoek Aankleding Type interieur Modern, houtlook Kleur stoffering bruin Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 60 liter Materiaal watertank kunststof Watertankmeter Watersysteem druksysteem Warm water Entertainment TV Radio/CD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 2 Kookbrandstof gas Inhoud Koelkast 60 liter Klimaatregeling kachel -
Motor en elektra
Motorisatie Start type hand Hoofdmotor Type buitenboord Merk Yamaha Model F30BETL Bouwjaar 2016 Vermogen 30 pk Urenteller Brandstof benzine Aandrijving Voortstuwing schroef Koeling direct Tank Brandstoftank aantal Aantal 2 Totale inhoud brandstoftank(s) 70 liter Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Toerenteller Elektriciteit Accu Aantal 1 xAh per accu 82 Acculader Walstroom Walstroomkabel 12V 220V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Log/snelheid Moderne elektronica GPS -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Dekuitrusting Buiskap Buitenkussens Zeerailing Zwemplatform Zwemtrap Overig Stootwillen, lijnen -
Veiligheid
Veiligheid Reddingsboei Bilgepomp Brandblusser