New Classic 700
Verkocht
Verkocht
In verkoophaven
Algemene details van de New Classic 700
Afmetingen:
7.3 m x 2.5 m x 0.4 m
7.3 m x 2.5 m x 0.4 m
Bouwjaar:
2005
2005
Materiaal:
Polyester
Polyester
Motor:
Yamaha 8pk HT buitenboordmotor (elektrische start)
Yamaha 8pk HT buitenboordmotor (elektrische start)
Categorie:
Zeiljacht
Zeiljacht
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Referentie | 239334 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | New Classic |
| Model | 700 |
| WIN Code (voorheen HIN/CIN-code) | PL-SLEN0095i506 |
| Scheepsnaam | Tessa |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 53.05179670 |
| Lengtegraad | 5.39470440 |
| Algemeen | |
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 2005 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Paul Sterk |
| Korte omschrijving | Een goed onderhouden zeiljacht van tweede eigenaar die de boot in 2010 overnam van de eerste eigenaar. |
| Motorisatie kort | Yamaha 8pk HT buitenboordmotor (elektrische start) |
| Website makelaar | www.tornadoyachting.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 730 cm |
| Breedte | 250 cm |
| Diepgang | 40 cm |
| Variabele diepgang | Ja |
| Stahoogte binnen | 150 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 1030 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 4 |
| Extra | 0 |
| Crew | 0 |
Ligplaats
Info en contact
Tornado Yachting
De Stienplaat 5
8754 HE Makkum
+31(0)515-559260
info@tornadoyachting.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de New Classic 700.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper Andrzej Skrzat Werf J & M. W. Yachts CE C Opmerkingen CE CE-markering geeft aan dat het schip voldoet aan de specifieke Europese eisen, betreffende veiligheid, gezondheid en milieu. Met een CE-markering wordt het schip zonder verdere nationale eisen of keuringen toegelaten in de 25 EU staten en in IJsland, Noorwegen en Liechtenstein. CE max motor 7 kW CE aantal opvarenden 5 Romp, dek en opbouw Rompvorm rondspant Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal polyester Kuip achterkuip Open Kuip (OK) Afmetingen en gewichten Kruiphoogte 1100 cm Diepgang maximaal 140 cm Diepgang minimaal 35 cm Lengte waterlijn 600 cm Waterverplaatsing 1.25 kg Besturing en driftbeperking Besturing helmstok Plek besturing buiten Roer enkel Opmerkingen Roer Uniek is het roer dat speciaal voor deze New Classic werd ontworpen en gebouwd. Dit roer kan verticaal omhoog/omlaag worden bewogen, het kan op iedere gewenste hoogte worden vastgezet en klapt weg wanneer de grond zou worden geraakt. Kiel/zwaard hefkiel -
Accommodatie
Ruimtes Salon Aankleding Type interieur Modern, licht Matrassen Kussens Water Watertank & materiaal Inhoud 50 liter Materiaal watertank RVS Watertankmeter Opmerkingen Watertankmeter RVS drinkwatertank met kijkglas Inhoud 50 liter Materiaal vuilwatertank RVS Vuilwatertank & materiaal Opmerkingen Vuilwatertank & materiaal Vuilwatertank met normale afvoer en met als extra een elektrische pomp voor zelfstandige lozing op groot water Vuilwatertank afvoerpomp Watersysteem druksysteem Opmerkingen Watersysteem Stromend water (elektrische pomp) Sanitair Toiletten 1 Handmatig Entertainment Radio/CD-speler Opmerkingen Radio/CD-speler Pioneer Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 2 Kookbrandstof gas Koelkast & voeding Opmerkingen Koelkast & voeding Koelkist welke kan riezen (merk: Engel) Voeding elektrisch -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type buitenboord Merk Yamaha Opmerkingen Merk Zowel starten als ook tilt/trim gebeurd elektrisch (kan ook handmatig) Model 4-takt High-Trust Serienummer 1008056 Bouwjaar 2018 Opmerkingen Bouwjaar Juni 2018 Aantal cilinders 2 Vermogen 8 pk Brandstof benzine Aandrijving Voortstuwing schroef Koeling direct Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 12 liter Materiaal brandstoftank Polyethyleen Elektriciteit Accu Opmerkingen Accu Vetus deepcycle accu uit 2023 Aantal 1 xAh per accu 110 Accumonitor Voltmeter 12V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Kompas Merk kompas Contest Dieptemeter Merk dieptemeter Advansea Navigatieverlichting Moderne elektronica GPS Opmerkingen GPS 2022 Merk GPS Raymarine Axiom Plus 7 Kaartplotter Opmerkingen Kaartplotter 2022 Merk kaartplotter Raymarine Axiom Plus 7 Opmerkingen Radar radarreflector Trilenz Communicatie Marifoon Merk marifoon Navman -
Tuigage zeilen
Algemeen Type tuigage fractioneel Aantal masten 1 Mast materiaal aluminium Verstaging staaldraad Zeilen materiaal dacron Groot- en achterzeilen Grootzeil Opmerkingen Grootzeil 2023 Voorzeilen Fok Opmerkingen Fok 2024 -
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Aantal 1 Materiaal ankers RVS Dekuitrusting Buiskap Dekzeil(en) Opmerkingen Dekzeil(en) inclusief wintertent Zwemtrap Strijkinstallatie Schaar -
Veiligheid
Veiligheid Noodvuurwerk Opmerkingen Noodvuurwerk Trilenz