Delphia Yachts Nano 2021
Vraagprijs:
€ 54.500
BTW Betaald
Algemene details van de Delphia Yachts Nano 2021
8.05 m x 3 m x 0.4 m
2021
Polyester
40 PK Honda buitenboord motor
Motorjacht
Nederland
| Omschrijving boot | Stap aan boord van de Delphia Nano, een boot die zowel op rustig water als bij stroming moeiteloos zijn weg vindt dankzij de extra zware 40PK buitenboordmotor. Dit krachtige vermogen geeft je de vrijheid om nieuwe avonturen aan te gaan, zelfs op grotere wateren. De huidige eigenaar heeft geïnvesteerd in tal van luxe upgrades die de ervaring aan boord nog aangenamer maken. Denk hierbij aan een praktische bimini voor schaduw op zonnige dagen en een boegschroef die het manoeuvreren bij krappe plekken eenvoudig maakt. Binnenin geniet je van een volledig vernieuwde en luxueuze inrichting: nieuwe matrassen voor een goede nachtrust, luxe vloerbedekking voor een verfijnde uitstraling, en kuipkussens die samen met de stijlvolle kuiptafel de perfecte setting creëren voor ontspannen momenten. Verder is de boot uitgerust met allerlei comfortverhogende voorzieningen zoals warmwater, een elektrisch toilet, een buitendouche en heteluchtverwarming. Of je nu een weekend op het water doorbrengt of een langere tocht maakt, deze Delphia Nano zorgt ervoor dat je het nooit aan comfort ontbreekt. Ervaar zelf de veelzijdigheid, de luxe en het gemak van deze geweldige boot. De Delphia Nano is klaar voor nieuwe avonturen – ben jij dat ook? |
| Categorie | |
| Referentie | 239894 |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Delphia Yachts |
| Model | Nano |
| WIN Code (voorheen HIN/CIN-code) | PL-DELBH076L021 |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
| Type | Ergens anders |
| Anders | Tornado Yachting in Makkum (NL) |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 53.05281960 |
| Lengtegraad | 5.39426350 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 2021 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Paul Sterk |
| Korte omschrijving | Deze luxe Delphia Nano is uitgevoerd met een 40 PK sterke HONDA buitenboord motor. Voorzien van: bimini, boegschroef, buitendouche (binnen ook een dou |
| Motorisatie kort | 40 PK Honda buitenboord motor |
| Website makelaar | https://tornadoyachting.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 805 cm |
| Breedte | 300 cm |
| Diepgang | 40 cm |
| Stahoogte binnen | 180 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 180 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 4 |
Ligplaats
Over de Delphia Yachts Nano 2021
Stap aan boord van de Delphia Nano, een boot die zowel op rustig water als bij stroming moeiteloos zijn weg vindt dankzij de extra zware 40PK buitenboordmotor. Dit krachtige vermogen geeft je de vrijheid om nieuwe avonturen aan te gaan, zelfs op grotere wateren.
De huidige eigenaar heeft geïnvesteerd in tal van luxe upgrades die de ervaring aan boord nog aangenamer maken. Denk hierbij aan een praktische bimini voor schaduw op zonnige dagen en een boegschroef die het manoeuvreren bij krappe plekken eenvoudig maakt.
Binnenin geniet je van een volledig vernieuwde en luxueuze inrichting: nieuwe matrassen voor een goede nachtrust, luxe vloerbedekking voor een verfijnde uitstraling, en kuipkussens die samen met de stijlvolle kuiptafel de perfecte setting creëren voor ontspannen momenten.
Verder is de boot uitgerust met allerlei comfortverhogende voorzieningen zoals warmwater, een elektrisch toilet, een buitendouche en heteluchtverwarming. Of je nu een weekend op het water doorbrengt of een langere tocht maakt, deze Delphia Nano zorgt ervoor dat je het nooit aan comfort ontbreekt.
Ervaar zelf de veelzijdigheid, de luxe en het gemak van deze geweldige boot. De Delphia Nano is klaar voor nieuwe avonturen – ben jij dat ook?
Info en contact
Tornado Yachting
De Stienplaat 5
8754 HE Makkum
+31(0)515-559260
info@tornadoyachting.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Delphia Yachts Nano 2021.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper Andrzej Skrzat Werf Delphia Yachts CE C Romp, dek en opbouw Rompvorm rondspant Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal polyester Kuip achterkuip Afmetingen en gewichten Waterverplaatsing 2200 kg Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing buiten Opmerkingen Roer Buitenboordmotor besturing in bun -
Accommodatie
Ruimtes Salon Aankleding Type interieur Modern, licht Kleur stoffering blauw Matrassen Kussens Water Watertank & materiaal Inhoud 70 liter Inhoud 40 liter Vuilwatertank & materiaal Dekafzuiging vuilwater Watersysteem druksysteem Warm water Opmerkingen Warm water 15 liter boiler 230V buitendouche Sanitair Aantal douches 2 Opmerkingen Aantal douches 1x binnen, 1x buiten Toiletten 1 Elektrisch Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 2 Kookbrandstof gas Koelkast & voeding Inhoud Koelkast 30 liter Voeding elektrisch Klimaatregeling hete lucht Opmerkingen Verwarming Webasto -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type buitenboord Merk Honda Model BF40Dk4-LRTU Serienummer BBDJ-1312785 Bouwjaar 2021 Opmerkingen Bouwjaar mei 2021 (factuur aanwezig) Vermogen 40 pk Brandstof benzine Meetinstrumenten motor Toerenteller Merk toerenteller HONDA Oliedrukmeter Opmerkingen Oliedrukmeter Akoestisch Temperatuurmeter Opmerkingen Temperatuurmeter Akoestisch Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Elektriciteit Accu Acculader Dynamo Voltmeter Walstroom Walstroomkabel 12V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Navigatieverlichting -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Aantal 1 Anker bevestiging lijn & ketting Dekuitrusting Bimini Opmerkingen Bimini Antraciet Zwemplatform Zwemtrap Preek- en hekstoel(en) Bijboot Merk trailer Tegen meerprijs bespreekbaar Trailer Overig Stootwillen, lijnen Kuiptafel -
Veiligheid
Veiligheid Elektrisch Bilgepomp Opmerkingen Bilgepomp Elektrisch en handmatig Gasbun met afvoer Zelflozende kuip