Cobra Yachts Futura 40 | Zoey
Vraagprijs:
€ 199.500
BTW Betaald
In verkoophaven
Algemene details van de Cobra Yachts Futura 40 | Zoey
Afmetingen:
11.4 m x 3.5 m x 0.65 m
11.4 m x 3.5 m x 0.65 m
Bouwjaar:
2020
2020
Materiaal:
Polyester
Polyester
Motor:
80pk Yanmar
80pk Yanmar
Categorie:
Motorjacht
Motorjacht
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Referentie | 51 |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Cobra Yachts |
| Model | Futura 40 |
| WIN Code (voorheen HIN/CIN-code) | PL-ALH00192G020 |
| Scheepsnaam | Zoey |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | Tornado Yachting in Makkum (NL) |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 53.05281960 |
| Lengtegraad | 5.39426350 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 2020 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Paul Sterk |
| Korte omschrijving | zeer nette en luxe uitgerust de boot is opgeleverd in 2020 heeft in de tussen tijd niet veel vaaruren gemaakt . ziet er nog net als nieuw uit. |
| Motorisatie kort | 80pk Yanmar |
| Website makelaar | https://tornadoyachting.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 1140 cm |
| Breedte | 350 cm |
| Diepgang | 65 cm |
| Stahoogte binnen | 190 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 6 |
Video
Nieuwe asset
Ligplaats
Info en contact
Tornado Yachting
De Stienplaat 5
8754 HE Makkum
+31(0)515-559260
info@tornadoyachting.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Cobra Yachts Futura 40 | Zoey.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper Cobra Yachts Werf Cobra Yachts Bouwnummer PL-ALH00192G020 CE C Munteenheid prijs EUR Romp, dek en opbouw Rompvorm v-bodem Rompkleur zwart Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal polyester Flybridge Ramen Lewmar Afmetingen en gewichten Diepgang maximaal 65 cm Ballast 600 kg Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing dubbel Roer enkel Bediening variabele driftbeperking hydraulisch -
Accommodatie
Ruimtes Salon Eethoek Machinekamer Hutten 3 Salon Aankleding Type interieur Modern, licht Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 200 liter Watertankmeter Capaciteit 80 liter/uur Watermaker Inhoud 80 liter Vuilwatertank & materiaal Vuilwatertankmeter Vuilwatertank afvoerpomp Watersysteem druksysteem + hand Warm water dekwaspomp Sanitair Aantal douches 3 Toiletten 3 Handmatig Entertainment Radio/CD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 2 Kookbrandstof inductie Koelkast & voeding Inhoud Koelkast 90 liter Voeding elektrisch Klimaatregeling Airconditioning Opmerkingen Airconditioning 12000 btu/h 3500w (230V) Merk airconditioning dometic -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Yanmar Model 4JH80 Bouwjaar 2020 Vermogen 80 pk Urenteller Draaiuren 346 Opmerkingen Draaiuren Uitleesdatum: 09-03-2026 Brandstof diesel Verbruik 4 liter/uur Keerkoppeling Motor 2 Brandstof voor 2e motor diesel Start type 2e motor elektrisch Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Koeling indirect Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 200 liter Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Hekschroef elektrisch Elektriciteit Accu Opmerkingen Accu 2x 170 ah 2x 100 ah 1x 60 ah Aantal 5 Acculader Dynamo Accumonitor Omvormer Walstroom Walstroomkabel 12V 220V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Kompas Log/snelheid Dieptemeter Navigatieverlichting Moderne elektronica Autopilot GPS Kaartplotter Communicatie Marifoon -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Aantal 1 Materiaal ankers RVS Anker bevestiging ketting Ankerlier elektrisch Dekuitrusting Bimini Buitenkussens Zeerailing Preek- en hekstoel(en) Zwemplatform Zwemtrap Preek- en hekstoel(en) Overig Teakdek Stootwillen, lijnen -
Veiligheid
Veiligheid Elektrisch Bilgepomp Waterdichte deur Gasbun met afvoer