Nautic Yachts - Nautic 880
Prijs op aanvraag
Algemene details van de Nautic Yachts - Nautic 880
8.2 m x 2.95 m x m
2026
Polyester
Diesel: Max. 1x 350pk of 2x 200 pk buitenboordmotor
Motorjacht
Nederland
| Omschrijving boot | De Nautic 880 exclusief verkrijgbaar bij Tornado Yachting in Makkum Door de compacte afmetingen is de Nautic 880 gemakkelijk hanteerbaar, zowel op als buiten het water. De Nautic 880 is namelijk trailerbaar, waardoor er mogelijkheden ontstaan voor verkenning nieuwe waterwegen. Het compacte ontwerp doet geen concessies aan het comfort. Kortom, de Nautic 880 valt op als een lovenswaardige toevoeging aan de categorie cabinecruisers. De toewijding aan veiligheid, functionaliteit, technische uitmuntendheid en compacte afmetingen maken het een aantrekkelijke keuze voor watersporters die op zoek zijn naar een schip dat plezier en veilig varen naadloos combineert. Of u nu een fervent liefhebber bent of een nieuwkomer in de bootwereld, de Nautic 880 belooft een ervaring die zowel opwindend als gebruiksvriendelijk is. Prestaties (max. snelheid):
Benieuwd naar de mogelijkheden? Wij, bij Tornado Yachting helpen u graag in de reis naar uw droomjacht! |
| Categorie | |
| Referentie | 232514 |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Nautic Yachts |
| Model | Nautic 880 |
| Scheepsnaam | Nieuw |
| Ligplaats | |
| Type | Ergens anders |
| Anders | Newly customizable and available for delivery from the shipyard. |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 53.05281960 |
| Lengtegraad | 5.39426350 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Nieuw |
| Boottype | Motorboot |
| Nieuwbouw, geen eigenaar | Ja |
| Nieuwbouw, nog niet gebouwd | Ja |
| Bouwjaar | 2026 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Jurre-Jan Muurling |
| Korte omschrijving | De Nautic 880 is een dagelijkse cruiser, geclassificeerd in de categorie gesloten cabine. Veilig en functioneel ontwerp. |
| Motorisatie kort | Diesel: Max. 1x 350pk of 2x 200 pk buitenboordmotor |
| Website makelaar | https://tornadoyachting.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 820 cm |
| Breedte | 295 cm |
| Diepgang | 65 cm |
| Stahoogte binnen | 204 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 265 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 2 |
Video
Nieuwe asset
Ligplaats
Over de Nautic Yachts - Nautic 880
De Nautic 880 exclusief verkrijgbaar bij Tornado Yachting in Makkum
De technische kenmerken van de Nautic 880 dragen verder bij aan zijn aantrekkingskracht. Het voortstuwingssysteem is efficiënt en krachtig en zorgt voor een spannende maar gecontroleerde rit. De Nautic 880 onderscheidt zich door zijn uitzonderlijke manoeuvreerbaarheid, wat navigeren in diverse wateromstandigheden comfortabel en plezierig maakt. Of u nu op zoek bent naar een opwindend avontuur of een ontspannen cruise, de technische bekwaamheid van de Nautic 880 zorgt voor een veelzijdige en plezierige rit.
Door de compacte afmetingen is de Nautic 880 gemakkelijk hanteerbaar, zowel op als buiten het water. De Nautic 880 is namelijk trailerbaar, waardoor er mogelijkheden ontstaan voor verkenning nieuwe waterwegen. Het compacte ontwerp doet geen concessies aan het comfort.
Kortom, de Nautic 880 valt op als een lovenswaardige toevoeging aan de categorie cabinecruisers. De toewijding aan veiligheid, functionaliteit, technische uitmuntendheid en compacte afmetingen maken het een aantrekkelijke keuze voor watersporters die op zoek zijn naar een schip dat plezier en veilig varen naadloos combineert. Of u nu een fervent liefhebber bent of een nieuwkomer in de bootwereld, de Nautic 880 belooft een ervaring die zowel opwindend als gebruiksvriendelijk is.
Prestaties (max. snelheid):
- motor 115 PK: 25 km/u
- motor 150 PK: 38 km/u
- motor 200 PK: 47 km/u
- motor 250 PK: 57 km/u
Benieuwd naar de mogelijkheden? Wij, bij Tornado Yachting helpen u graag in de reis naar uw droomjacht!
Voor meer informatie of een goede impressie van dit schip bent u van harte welkom in Makkum.
Hartelijke groet,
Crew Tornado Yachting
Info en contact
Tornado Yachting
De Stienplaat 5
8754 HE Makkum
+31(0)515-559260
info@tornadoyachting.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Nautic Yachts - Nautic 880.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper Nautic Yachts Werf Nautic Yachts CE C Opmerkingen CE C-8, B-6 CE max motor 400 pk Munteenheid prijs EUR CE-normering C-8, B-6 Romp, dek en opbouw Rompvorm v-bodem Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal polyester Kuip achterkuip Open Kuip (OK) Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing binnen Roer enkel Kiel/zwaard vaste kiel Bediening variabele driftbeperking hydraulisch -
Accommodatie
Ruimtes Salon Eethoek Hutten 2 Slaapplaatsen 6 Indeling en verblijfsruimtes 2 hutten, 6 slaapplaatsen, Toiletruimte (WC-cabine) Aankleding Type interieur Modern, licht Kleur stoffering grijs Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 150 liter Watertankmeter Inhoud 80 liter Vuilwatertank & materiaal Vuilwatertankmeter Vuilwatertank afvoerpomp Watersysteem druksysteem Warm water Sanitair Aantal douches 1 Toiletten 1 Elektrisch Entertainment Radio/CD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 2 Kookbrandstof gas Koelkast & voeding Inhoud Koelkast 62 liter Voeding elektrisch Klimaatregeling hete lucht -
Motor en elektra
Motorisatie Opmerkingen Aantal identieke motoren Opties enkele buitenboordmotor: 100pk, 150pk, 200pk, 200pk of 300 pk Opties dubbele motoren: 2x 100pk. 2x 150pk, 2x 175pk, 2x 200pk. Keuze uit Mercury, Honda Suzuki of Yamaha motoren. De fabrikant raadt aan om stabilisatiesystemen te gebruiken voor motoren met meer dan 140 pk. Start type elektrisch Hoofdmotor Type buitenboord Merk Diverse Opmerkingen Merk Mercury, Honda, Suzuki of Yamaha Vermogen 400 pk Opmerkingen Vermogen motoropties 115 PK: 25 km/umotor 150 PK: 38 km/umotor 200 PK: 47 km/umotor 250 PK: 57 km/u Urenteller Brandstof benzine Keerkoppeling Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Koeling direct Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 110 liter Materiaal brandstoftank Polyethyleen Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Merk brandstoftankmeter simrad Toerenteller Merk toerenteller simrad Temperatuurmeter Merk temperatuurmeter simrad Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Elektriciteit Accu Aantal 1 xAh per accu 105 Acculader Opmerkingen Acculader 3 X 30A met poortkabel, 15MT Voltmeter Walstroom Walstroomkabel Verbruiksmonitor 12V 220V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Kompas Opmerkingen Kompas Kompas met achtergrondverlichting Log/snelheid Dieptemeter Navigatieverlichting Opmerkingen Navigatieverlichting positielichten, heklicht, ankerlicht Communicatie Marifoon -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Aantal 1 Anker bevestiging ketting Ankerlier elektrisch Dekuitrusting Bimini Zeerailing Overig Stootwillen, lijnen Kuiptafel -
Veiligheid
Veiligheid Elektrisch