Cobra Yachts - Campione 41 Coupe
Vraagprijs:
€ 343.143
Exclusief BTW
Algemene details van de Cobra Yachts - Campione 41 Coupe
12.8 m x 3.5 m x m
2026
Polyester
Optie van 170 PK tot 2x 370PK Yanmar
Motorjacht
Nederland
| Omschrijving boot | Poolse jachtvakmanschap gecombineerd met Italiaans design resulteerde in de nieuwste unit van de Cobra Yachts werf: de Campione 41 Coupe. Samen met het ontwerpstudio Ferragni Progetti hebben we een unieke motorjacht gecreëerd, die, naast de kenmerken die typisch zijn voor de boten van Cobra Yachts, zoals veelzijdigheid, gebruiksgemak en praktische oplossingen, zich onderscheidt door een dynamische lijn en Italiaanse stijl in de afwerking. Wanneer u aan boord van de Campione 41 Coupe stapt, zult u niet geloven dat deze jacht slechts 41 voet lang is. Het zwemplatform is een soort verlengstuk van de salonruimte, dankzij het gebruik van moderne instapdeuren die voorheen alleen op grotere motorjachten te vinden waren. Innovatieve oplossingen met betrekking tot de indeling van de hutten op het onderste dek en de vergroting van de salonruimte maken ontspanning op onze nieuwe unit uiterst comfortabel. De messroom en kombuis zijn een combinatie van Italiaanse elegantie en Poolse praktisch, waardoor ze een geweldige ontmoetingsplaats vormen voor de bemanning en uw gasten. De Campione 41 is een zeer veelzijdige jacht. De Premium versie met twee hutten is een uitstekende keuze voor klanten die op zoek zijn naar een luxe en dynamisch jacht voor eigen gebruik. De versie met drie slaapcabines en drie slaapkamers is ideaal voor een groter gezin of als vlootboot voor een charterbedrijf. De Campione 41 Coupe is bedoeld voor mensen die in plaats van tijd door te brengen op het dak van de boot, liever genieten van ontspanning in de ruime salon, die in deze versie de optie biedt van een glazen dak dat de ruimte visueel vergroot. Gasten ontvangen in de lichte en comfortabele interieurs van de Campione 41 Coupe wordt een waar genot voor u. |
| Categorie | |
| Referentienummer | 237083 |
| Referentie | 237083 |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Cobra Yachts |
| Model | Campione 41 Coupe |
| Scheepsnaam | Nieuw |
| Ligplaats | |
| Type | Ergens anders |
| Anders | Newly customizable and available for delivery from the shipyard. |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 0.00000000 |
| Lengtegraad | 0.00000000 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Nieuw |
| Boottype | Motorboot |
| Nieuwbouw, geen eigenaar | Ja |
| Nieuwbouw, nog niet gebouwd | Ja |
| Bouwjaar | 2026 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Paul Sterk |
| Korte omschrijving | In samenwerking met het ontwerpstudio Ferragni Progetti hebben we een unieke motorjacht gecreëerd, dat naast de kenmerkende eigenschappen van Cobra |
| Motorisatie kort | Optie van 170 PK tot 2x 370PK Yanmar |
| Website makelaar | https://tornadoyachting.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 1280 cm |
| Breedte | 350 cm |
| Diepgang | 76 cm |
| Stahoogte binnen | 200 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 350 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 2 |
| Extra | 1 |
Video
Nieuwe asset
Ligplaats
Over de Cobra Yachts - Campione 41 Coupe
Poolse jachtvakmanschap gecombineerd met Italiaans design resulteerde in de nieuwste unit van de Cobra Yachts werf: de Campione 41 Coupe. Samen met het ontwerpstudio Ferragni Progetti hebben we een unieke motorjacht gecreëerd, die, naast de kenmerken die typisch zijn voor de boten van Cobra Yachts, zoals veelzijdigheid, gebruiksgemak en praktische oplossingen, zich onderscheidt door een dynamische lijn en Italiaanse stijl in de afwerking.
Wanneer u aan boord van de Campione 41 Coupe stapt, zult u niet geloven dat deze jacht slechts 41 voet lang is. Het zwemplatform is een soort verlengstuk van de salonruimte, dankzij het gebruik van moderne instapdeuren die voorheen alleen op grotere motorjachten te vinden waren.
Innovatieve oplossingen met betrekking tot de indeling van de hutten op het onderste dek en de vergroting van de salonruimte maken ontspanning op onze nieuwe unit uiterst comfortabel. De messroom en kombuis zijn een combinatie van Italiaanse elegantie en Poolse praktisch, waardoor ze een geweldige ontmoetingsplaats vormen voor de bemanning en uw gasten.
De Campione 41 is een zeer veelzijdige jacht. De Premium versie met twee hutten is een uitstekende keuze voor klanten die op zoek zijn naar een luxe en dynamisch jacht voor eigen gebruik. De versie met drie slaapcabines en drie slaapkamers is ideaal voor een groter gezin of als vlootboot voor een charterbedrijf.
De Campione 41 Coupe is bedoeld voor mensen die in plaats van tijd door te brengen op het dak van de boot, liever genieten van ontspanning in de ruime salon, die in deze versie de optie biedt van een glazen dak dat de ruimte visueel vergroot. Gasten ontvangen in de lichte en comfortabele interieurs van de Campione 41 Coupe wordt een waar genot voor u.
Info en contact
Tornado Yachting
De Stienplaat 5
8754 HE Makkum
+31(0)515-559260
info@tornadoyachting.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Cobra Yachts - Campione 41 Coupe.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper Ferragni Progetti Werf Cobra Yachts CE B Opmerkingen CE B/C Munteenheid prijs EUR Romp, dek en opbouw Rompvorm v-bodem Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal polyester Kuip achterkuip Afmetingen en gewichten Lengte waterlijn 1160 cm Waterverplaatsing 10800 kg Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Afstandsbediening Roer enkel Kiel/zwaard vaste kiel -
Accommodatie
Ruimtes Eethoek Machinekamer Vast 6 Salon Aankleding Type interieur Modern, licht Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 400 liter Materiaal watertank RVS Watertankmeter Inhoud 400 liter Materiaal vuilwatertank RVS Vuilwatertank & materiaal Vuilwatertankmeter Vuilwatertank afvoerpomp Dekafzuiging vuilwater Watersysteem Pressure system Warm water Zeewaterpomp dekwaspomp buitendouche Sanitair Aantal douches 3 Toiletten 3 Entertainment TV Radio/CD-speler DVD-speler Blu-rayspeler Satellietontvangst Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 4 Oven Magnetron Koelkast & voeding Vriezer Klimaatregeling hete lucht Airconditioning -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Opmerkingen Aantal identieke motoren 1 of 2 motoren Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk YANMAR Vermogen 170 pk Opmerkingen Vermogen Standaard 1x 170 pk. Optioneel: 1x 370 pk Optioneel 2x 370 pk Urenteller Brandstof diesel Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Koeling indirect Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 200 liter Materiaal brandstoftank RVS Prestaties Max snelheid 50 km/h Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Hekschroef elektrisch Elektriciteit Accu Acculader Dynamo Accumonitor Generator Omvormer Voltmeter Walstroom Walstroomkabel Windgenerator Zonnepaneel Verbruiksmonitor 12V 220V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Kompas Log/snelheid Dieptemeter Navigatieverlichting Roerstandaanwijzer Moderne elektronica Autopilot GPS Kaartplotter Radar Communicatie Marifoon -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Anker bevestiging ketting Ankerlier elektrisch Dekuitrusting Bimini Kuiptent Buitenkussens Zeerailing Zwemplatform Zwemtrap Preek- en hekstoel(en) Overig Teakdek Stootwillen, lijnen Roeispanen, peddel Kuiptafel -
Veiligheid
Veiligheid Reddingsboei Handmatig Elektrisch Brandblusser MOB Systeem Waterdichte deur Gasbun met afvoer Zelflozende kuip