Cobra Yachts - Seamaster 45
Vraagprijs:
€ 407.600
Exclusief BTW
Algemene details van de Cobra Yachts - Seamaster 45
14.3 m x 4.3 m x 0.9 m
2026
Polyester
Yanmar 170 pk, 2x 170pk of 2x 440 pk (Totaal 880pk)
Motorjacht
Nederland
| Omschrijving boot | Betreed een nieuwe dimensie van luxe op het water met de Seamaster 45 van Cobra Yachts. |
| Categorie | |
| Referentienummer | 233422 |
| Referentie | 233422 |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Cobra Yachts |
| Model | Seamaster 45 |
| Scheepsnaam | Nieuw |
| Ligplaats | |
| Type | Ergens anders |
| Anders | Newly customizable and available for delivery from the shipyard |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 0.00000000 |
| Lengtegraad | 0.00000000 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Nieuw |
| Boottype | Motorboot |
| Nieuwbouw, geen eigenaar | Ja |
| Nieuwbouw, nog niet gebouwd | Ja |
| Bouwjaar | 2026 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Paul Sterk |
| Korte omschrijving | Cobra Seamaster 45, 3 of 4 cabines mogelijk. Bij ons volledig naar wens samen te stellen! |
| Motorisatie kort | Yanmar 170 pk, 2x 170pk of 2x 440 pk (Totaal 880pk) |
| Website makelaar | https://tornadoyachting.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 1430 cm |
| Breedte | 430 cm |
| Diepgang | 90 cm |
| Stahoogte binnen | 210 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 6 |
Video
Cobra Yachts Benelux Seamaster 45
Betreed een nieuwe dimensie van luxe op het water met de Seamaster 45 van Cobra Yachts. Ontsnap aan de drukte en omarm het ultieme comfort van rust op onze futuristische recreatiecruiser. Met een praktische indeling en een ruimtelijk ontwerp biedt deze 13,5 meter lange en 4,30 meter brede boot een ongeëvenaarde hoeveelheid leefruimte. Kies uit verschillende cabinevarianten, waaronder een luxe Premium-versie. De Seamaster is gebouwd met duurzame materialen, verrijkt met moderne technologieën en uitgerust met een scala aan luxe voorzieningen, waardoor zelfs lange vaartochten een genot worden. Welkom aan boord van de Seamaster 45 Benieuwd naar de mogelijkheden? Bij Tornado Yachting helpen wij u graag in de reis naar uw droomjacht! Voor meer informatie kunt u gemakkelijk contact met ons opnemen, ook bent u van harte welkom bij ons in de haven voor het bezichtigen van diverse Cobra Yachts modellen als ook een advies en voorstel op maat. Graag tot ziens in Makkum Crew Tornado Yachting - Cobra Yachts BeneluxNieuwe asset
Nieuwe asset
Ligplaats
Over de Cobra Yachts - Seamaster 45
Betreed een nieuwe dimensie van luxe op het water met de Seamaster 45 van Cobra Yachts.
Ontsnap aan de drukte en omarm het ultieme comfort van rust op onze futuristische recreatiecruiser. Met een praktische indeling en een ruimtelijk ontwerp biedt deze 13,5 meter lange en 4,30 meter brede boot een ongeëvenaarde hoeveelheid leefruimte. Kies uit verschillende cabinevarianten, waaronder een luxe Premium-versie.
De Seamaster is gebouwd met duurzame materialen, verrijkt met moderne technologieën en uitgerust met een scala aan luxe voorzieningen, waardoor zelfs lange vaartochten een genot worden. Welkom aan boord van de Seamaster 45
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Bij Tornado Yachting helpen wij u graag in de reis naar uw droomjacht! Voor meer informatie kunt u gemakkelijk contact met ons opnemen, ook bent u van harte welkom bij ons in de haven voor het bezichtigen van diverse Cobra Yachts modellen als ook een advies en voorstel op maat.
Graag tot ziens in Makkum.
Crew Tornado Yachting - Cobra Yachts Benelux
Info en contact
Tornado Yachting
De Stienplaat 5
8754 HE Makkum
+31(0)515-559260
info@tornadoyachting.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Cobra Yachts - Seamaster 45.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper Przemysław Cieśniarski Werf Cobra Yachts CE B Opmerkingen CE B/C CE aantal opvarenden 10 Munteenheid prijs EUR Romp, dek en opbouw Rompvorm v-bodem Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal polyester Flybridge Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing binnen Roer enkel -
Accommodatie
Ruimtes Eethoek Opmerkingen Hutten 3 tot 4 Slaapplaatsen 6 Salon Aankleding Type interieur Modern, houtlook Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Opmerkingen Watertank & materiaal 200 - 400 liter Inhoud 200 liter Watertankmeter Opmerkingen Vuilwatertank & materiaal 200L tot 400L Vuilwatertankmeter Vuilwatertank afvoerpomp Dekafzuiging vuilwater Watersysteem 0 Sanitair Opmerkingen Aantal baden https://mls.ricoh360.com/40b5a381-96fd-4af0-b392-1a92b48f0b47/0d31d027-e83d-4cd0-b00a-aeb13c1f5bc2 Keuken Kooktoestel & brandstof Oven Koelkast & voeding -
Motor en elektra
Motorisatie Opmerkingen Aantal identieke motoren Yanmar 170 pk, ook 2x 170pk of 2x 440 pk diesel (Totaal 880pk) Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Yanmar Opmerkingen Vermogen 80 tot 880 PK Urenteller Brandstof diesel Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Koeling indirect Tank Brandstoftank aantal Opmerkingen Brandstoftank aantal 270 liter tot 1.000 liter Boeg- en hekschroef Losse afstandsbediening Elektriciteit Accu Acculader Omvormer Walstroom Verbruiksmonitor 12V 220V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Kompas Log/snelheid Dieptemeter Navigatieverlichting Roerstandaanwijzer Moderne elektronica Autopilot GPS Kaartplotter Radar Communicatie Marifoon -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Dekuitrusting Buitenkussens Zeerailing Zwemplatform Zwemtrap Overig Teakdek Stootwillen, lijnen -
Veiligheid
Veiligheid Reddingsboei Elektrisch Brandblusser MOB Systeem Waterdichte deur Gasbun met afvoer Zelflozende kuip