Cobra Yachts - Maestro 42 Fly
Vraagprijs:
€ 379.479
Exclusief BTW
Algemene details van de Cobra Yachts - Maestro 42 Fly
13.3 m x 3.9 m x m
2026
Polyester
Yanmar diesel 170 pk - 2x440 pk
Motorjacht
Nederland
| Omschrijving boot | Ultieme Luxe op het Water Maak kennis met het nieuwste model van Cobra Yachts: De Maestro 42 Fly Geïnspireerd door de succesvolle Seamaster 45. Exterieur: Stijlvol en Ruim Stap aan boord van de Maestro 42 en laat u verbazen door het ruime achterdek, perfect voor ontspanning en entertainment. Met een ingenieus ontwerp kunt u de zijkanten laten zakken om de ruimte nog verder te vergroten. De Flybridge biedt een fantastisch uitzicht en het zonnedek nodigt uit tot heerlijk loungen onder de zon. Interieur: Luxe en Comfort Bij binnenkomst in de salon ontdekt u een wereld van comfort en luxe. De ruime keuken is perfect voor culinaire avonturen en de grote U-bank biedt plaats aan al uw gasten. De Maestro 42 kan worden uitgerust tot wel vier slaapcabines, elk met comfortabele tweepersoonsbedden en ruime opbergruimtes. U kunt kiezen uit twee, drie of zelfs vier badkamers, afhankelijk van uw voorkeuren, zodat u en uw gasten altijd kunnen genieten van het hoogste comfort. Krachtige Motoropties Als krachtbron heeft de Maestro 42 diverse opties voor elk vaarprofiel. Kies uit een 170 pk, 2x een 170pk, een 400 pk of zelfs 2x een 440 pk krachtige Yanmar motor, voor een ongeëvenaarde prestatie op het water. Met de boeg- en hekschroef en een joystick controller, manoeuvreert u moeiteloos in elke haven. Ervaar de Maestro 42 Beleef het ultieme vaarplezier met de Maestro 42 van Cobra Yachts. Of u nu op zoek bent naar avontuur of ultieme ontspanning, dit schip biedt het allemaal. Voor meer informatie kunt u gemakkelijk contact met ons opnemen, ook bent u van harte welkom bij ons in de haven voor een goede impressie van de meastro 42. De Maestro 42 Fly Melou is onderdeel van onze chartervloot. |
| Categorie | |
| Referentienummer | 233412 |
| Referentie | 233412 |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Cobra Yachts |
| Model | Maestro 42 Fly |
| Scheepsnaam | Nieuw |
| Ligplaats | |
| Type | Ergens anders |
| Anders | Newly customizable and available for delivery from the shipyard |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 0.00000000 |
| Lengtegraad | 0.00000000 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Nieuw |
| Boottype | Motorboot |
| Nieuwbouw, geen eigenaar | Ja |
| Nieuwbouw, nog niet gebouwd | Ja |
| Bouwjaar | 2026 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Paul Sterk |
| Korte omschrijving | De Maestro biedt een ruime salon, 3 of 4 hutten, een groot achterdek en een heerlijk ruim zonnedek. Bij ons volledig naar wens samen te stellen! |
| Motorisatie kort | Yanmar diesel 170 pk - 2x440 pk |
| Website makelaar | https://tornadoyachting.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 1330 cm |
| Breedte | 390 cm |
| Diepgang | 90 cm |
| Variabele diepgang | Ja |
| Stahoogte binnen | 210 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 370 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 3 |
Ligplaats
Over de Cobra Yachts - Maestro 42 Fly
Ultieme Luxe op het Water
Maak kennis met het nieuwste model van Cobra Yachts: De Maestro 42 Fly
Geïnspireerd door de succesvolle Seamaster 45.
Exterieur: Stijlvol en Ruim
Stap aan boord van de Maestro 42 en laat u verbazen door het ruime achterdek, perfect voor ontspanning en entertainment. Met een ingenieus ontwerp kunt u de zijkanten laten zakken om de ruimte nog verder te vergroten. De Flybridge biedt een fantastisch uitzicht en het zonnedek nodigt uit tot heerlijk loungen onder de zon.
Interieur: Luxe en Comfort
Bij binnenkomst in de salon ontdekt u een wereld van comfort en luxe. De ruime keuken is perfect voor culinaire avonturen en de grote U-bank biedt plaats aan al uw gasten.
De Maestro 42 kan worden uitgerust tot wel vier slaapcabines, elk met comfortabele tweepersoonsbedden en ruime opbergruimtes. U kunt kiezen uit twee, drie of zelfs vier badkamers, afhankelijk van uw voorkeuren, zodat u en uw gasten altijd kunnen genieten van het hoogste comfort.
Krachtige Motoropties
Als krachtbron heeft de Maestro 42 diverse opties voor elk vaarprofiel. Kies uit een 170 pk, 2x een 170pk, een 400 pk of zelfs 2x een 440 pk krachtige Yanmar motor, voor een ongeëvenaarde prestatie op het water. Met de boeg- en hekschroef en een joystick controller, manoeuvreert u moeiteloos in elke haven.
Ervaar de Maestro 42
Beleef het ultieme vaarplezier met de Maestro 42 van Cobra Yachts. Of u nu op zoek bent naar avontuur of ultieme ontspanning, dit schip biedt het allemaal.
Benieuwd naar de mogelijkheden? Bij Tornado Yachting helpen wij u graag in de reis naar uw droomjacht!
Voor meer informatie kunt u gemakkelijk contact met ons opnemen, ook bent u van harte welkom bij ons in de haven voor een goede impressie van de meastro 42.
De Maestro 42 Fly Melou is onderdeel van onze chartervloot.
Tevens beschikken wij over een 2024 Cobra Yachts Maestro 42 Fly met de naam 'Melou'. Dit prachtige jacht is onderdeel van onze chartervloot en kan in overleg bezichticht worden bij ons in Makkum.
Graag tot ziens.
Crew Tornado Yachting
Cobra Benelux
Info en contact
Tornado Yachting
De Stienplaat 5
8754 HE Makkum
+31(0)515-559260
info@tornadoyachting.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Cobra Yachts - Maestro 42 Fly.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper Przemysław Cieśniarski Werf Cobra Yachts Opmerkingen CE B/C CE max gewicht 11500 kg CE max motor 400 pk CE aantal opvarenden 10 Munteenheid prijs EUR Romp, dek en opbouw Rompvorm v-bodem Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal polyester Flybridge Afmetingen en gewichten Diepgang maximaal 110 cm Diepgang minimaal 70 cm Lengte waterlijn 1330 cm -
Accommodatie
Ruimtes Eethoek Machinekamer Opmerkingen Hutten 3 tot 4 Vast 3 Salon Aankleding Type interieur Modern, houtlook Opmerkingen Type interieur Keuze uit Barley blackwood, Light Hickory en Coastland oak Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Opmerkingen Watertank & materiaal 300L - 600L Materiaal watertank RVS Watertankmeter Vuilwatertank & materiaal Opmerkingen Vuilwatertank & materiaal 200L - 400L Vuilwatertankmeter Vuilwatertank afvoerpomp Dekafzuiging vuilwater Watersysteem 0 Warm water Sanitair Opmerkingen Aantal douches 2 of 3 Elektrisch Entertainment TV Radio/CD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 3 Kookbrandstof gas Oven Koelkast & voeding Inhoud Koelkast 90 liter Voeding elektrisch Vriezer -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Yanmar Opmerkingen Vermogen 170 pk tot 2x 400 pk (880 pk totaal) Urenteller Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Tank Brandstoftank aantal Opmerkingen Brandstoftank aantal 80 tot 1000L Materiaal brandstoftank RVS Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Temperatuurmeter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Hekschroef elektrisch Elektriciteit Walstroom Walstroomkabel 12V 220V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Kompas Log/snelheid Dieptemeter Navigatieverlichting Kaarten, gidsen Moderne elektronica Autopilot GPS Kaartplotter Radar Communicatie Marifoon -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Anker bevestiging lijn & ketting Dekuitrusting Bimini Buitenkussens Zeerailing Zwemplatform Zwemtrap Overig Teakdek Stootwillen, lijnen Kuiptafel -
Veiligheid
Veiligheid Reddingsboei Elektrisch Brandblusser MOB Systeem Waterdichte deur Gasbun met afvoer Zelflozende kuip