Delphia Yachts 10 LoungeTop - Diesel
Vraagprijs:
€ 164.000
Exclusief BTW
Algemene details van de Delphia Yachts 10 LoungeTop - Diesel
9.78 m x 3.49 m x 0.8 m
2026
Polyester
Yanmar diesel of Torqeedo elektrische uitvoeringen
Motorjacht
Nederland
| Omschrijving boot | Als combinatie van de Lounge en de Sedan hebben de ontwerpers van Vripack Yacht Design de connectie gemaakt met buiten, terwijl er genoten kan worden van het comfort van binnen. Met luxe cabines en een ruim achterdek is de LoungeTop de ideale combinatie voor zowel buiten als binnen. Op de boeg is een heerlijk zonnedek ontworpen en achter in een grote sociale ruimte met comfortabele rondzit. Het achterdek is voorzien van buitenkeuken waaraan heerlijke gerechten kunnen worden bereidt en de LoungeTop beschikt over twee tafels waaraan gegeten, gedronken en gelachen kan worden. Doordat de LoungeTop over een “hardtop” beschikt blijft u en uw gezelschap beschermd deze tegen de zon en de regen. Het vloeroppervlak van de Loungetop is volledig vlak, van zwemplateau tot stuurstand. Dit maakt het bewegen aan boord gemakkelijk en comfortabel bij elke stap. Benieuwd naar de mogelijkheden? Bij Tornado Yachting helpen wij u graag in de reis naar uw droomjacht!
De Delphia 10 is beschikbaar in 3 verschillende uitvoeringen! Sedan: Prachtige leefruimtes voor comfort en privacy. Lounge: Volledig open cockpit met comfortabele rondzit tot wel 10 personen. LoungeTop: Het gevoel van een open boot met effectieve bescherming tegen de elementen. Onze Delphia’s kunnen worden uitgerust met zonnepanelen waardoor uw verblijf in een afgelegen gebied verlengt kan worden zonder dat u zich zorgen hoeft te maken over een bezoek aan een jachthaven. Daarnaast zijn alle Delphia-modellen speciaal ontworpen voor binnenwateren en hebben een lage doorvaarthoogte, wat betekent dat ze onder de belangrijkste bruggen van rivieren en kanalen kunnen varen. De Delphia 10 serie kan uitgerust worden met een dieselmotor of zelfs 100% elektrisch aangedreven worden! Design en ontwerp door Vripack Yacht Design. Zien we u binnenkort? Neem gerust contact met ons op! |
| Categorie | |
| Referentienummer | 214651 |
| Referentie | 214651 |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Delphia Yachts |
| Model | 10 LoungeTop |
| Scheepsnaam | Nieuw |
| Ligplaats | |
| Type | Ergens anders |
| Anders | Newly customizable and available for delivery from the shipyard |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 0.00000000 |
| Lengtegraad | 0.00000000 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Nieuw |
| Boottype | Motorboot |
| Nieuwbouw, geen eigenaar | Ja |
| Nieuwbouw, nog niet gebouwd | Ja |
| Bouwjaar | 2026 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Jurre-Jan Muurling |
| Korte omschrijving | De Delphia 10 LoungeTop brengt het open boot gevoel met een effectieve bescherming tegen de elementen. En kan 100% elektrisch aangedreven worden! |
| Motorisatie kort | Yanmar diesel of Torqeedo elektrische uitvoeringen |
| Website makelaar | https://tornadoyachting.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 978 cm |
| Breedte | 349 cm |
| Diepgang | 80 cm |
| Stahoogte binnen | 200 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 255 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 1 |
Ligplaats
Over de Delphia Yachts 10 LoungeTop - Diesel
Als combinatie van de Lounge en de Sedan hebben de ontwerpers van Vripack Yacht Design de connectie gemaakt met buiten, terwijl er genoten kan worden van het comfort van binnen. Met luxe cabines en een ruim achterdek is de LoungeTop de ideale combinatie voor zowel buiten als binnen.
Op de boeg is een heerlijk zonnedek ontworpen en achter in een grote sociale ruimte met comfortabele rondzit. Het achterdek is voorzien van buitenkeuken waaraan heerlijke gerechten kunnen worden bereidt en de LoungeTop beschikt over twee tafels waaraan gegeten, gedronken en gelachen kan worden. Doordat de LoungeTop over een “hardtop” beschikt blijft u en uw gezelschap beschermd deze tegen de zon en de regen. Het vloeroppervlak van de Loungetop is volledig vlak, van zwemplateau tot stuurstand. Dit maakt het bewegen aan boord gemakkelijk en comfortabel bij elke stap.
Benieuwd naar de mogelijkheden? Bij Tornado Yachting helpen wij u graag in de reis naar uw droomjacht!
De Delphia 10 is beschikbaar in 3 verschillende uitvoeringen!
Sedan: Prachtige leefruimtes voor comfort en privacy.
Lounge: Volledig open cockpit met comfortabele rondzit tot wel 10 personen.
LoungeTop: Het gevoel van een open boot met effectieve bescherming tegen de elementen.
Onze Delphia’s kunnen worden uitgerust met zonnepanelen waardoor uw verblijf in een afgelegen gebied verlengt kan worden zonder dat u zich zorgen hoeft te maken over een bezoek aan een jachthaven. Daarnaast zijn alle Delphia-modellen speciaal ontworpen voor binnenwateren en hebben een lage doorvaarthoogte, wat betekent dat ze onder de belangrijkste bruggen van rivieren en kanalen kunnen varen. De Delphia 10 serie kan uitgerust worden met een dieselmotor of zelfs 100% elektrisch aangedreven worden!
Design en ontwerp door Vripack Yacht Design.
Zien we u binnenkort? Neem gerust contact met ons op!
Info en contact
Tornado Yachting
De Stienplaat 5
8754 HE Makkum
+31(0)515-559260
info@tornadoyachting.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Delphia Yachts 10 LoungeTop - Diesel.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper Vripack Werf Delphia Yachts Bouwnummer 3 CE C CE aantal opvarenden 8 Munteenheid prijs EUR Romp, dek en opbouw Rompvorm rondspant Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal polyester Kuip achterkuip Open Kuip (OK) Afmetingen en gewichten Doorvaarthoogte 255 cm Diepgang maximaal 80 cm Waterverplaatsing 5890 kg Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing buiten Roer enkel Kiel/zwaard vaste kiel Bediening variabele driftbeperking handmatig Trimflaps -
Accommodatie
Ruimtes Salon Stahoogte 200 cm Opmerkingen Stahoogte 200 cm Eethoek Machinekamer Hutten 1 Vast 1 Salon Aankleding Type interieur Modern, licht Kleur stoffering grijs Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 380 liter Materiaal watertank kunststof Watertankmeter Inhoud 170 liter Materiaal vuilwatertank kunststof Vuilwatertank & materiaal Vuilwatertankmeter Vuilwatertank afvoerpomp Watersysteem druksysteem Warm water buitendouche Sanitair Aantal douches 1 Elektrisch Entertainment Radio/CD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 1 Koelkast & voeding Vriezer -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Torqeedo / Yanmar Opmerkingen Merk Torqeedo / Yanmar Bouwjaar 2023 Vermogen 80 pk Urenteller Brandstof elektrisch Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Koeling indirect Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 400 liter Prestaties Kruissnelheid 8 km/h Range 60 km Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Opmerkingen Boegschroef 200AH Hekschroef elektrisch Opmerkingen Hekschroef 200AH Elektriciteit Accu Aantal 5 Acculader Accumonitor Omvormer Voltmeter Walstroom Walstroomkabel Verbruiksmonitor 12V 220V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Log/snelheid Merk log/snelheid Simrad NSS EVO3 9 Dieptemeter Communicatie Marifoon Merk marifoon 'Simrad RS20S VHF radio incl. antenne -
Tuigage zeilen
Algemeen Type Vast -
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Aantal 1 Anker bevestiging lijn & ketting Ankerlier elektrisch Dekuitrusting Kuiptent Buitenkussens Zeerailing Zwemplatform Zwemtrap Overig Teakdek Stootwillen, lijnen Kuiptafel -
Veiligheid
Veiligheid Reddingsboei Handmatig Elektrisch Brandblusser Waterdichte deur Zelflozende kuip