Delphia Yachts 10 Lounge Electric DEMO, direct verkrijgbaar en vaarklaar. (PRIJSVERLAGING!!)
Vraagprijs:
€ 268.000
Inclusief BTW
Algemene details van de Delphia Yachts 10 Lounge Electric DEMO, direct verkrijgbaar en vaarklaar. (PRIJSVERLAGING!!)
9.78 m x 3.49 m x 0.8 m
2023
Polyester
Torqeedo Deep Blue 50i, 80hp/55,10kW incl. 40kWh battery
Motorjacht
Nederland
| Omschrijving boot | De Delphia 10 Lounge is 100% elektrisch en is voor u ingekocht door Tornado Yachting. Het model is direct leverbaar! schip is beschikbaar in 3 verschillende uitvoeringen, het is mogelijk om te kiezen voor een Lounge-versie met een volledig open cockpit die plaats biedt voor een grote reeks zitplaatsen. De Sedan-versie richt zit op een bijzonder efficiënt gebruik van de binnenruimtes. Naast deze twee ontwerpen biedt de Delphia 10 iets wat ongezien is op de markt: een LoungeTop-versie. De Delphia 10 Lounge richt zich op de buitenruimtes. In contact zijn met vrienden en familie om tot rust te komen op het water is waar de Lounge uitvoering voor staat. Design en ontwerp door Vripack Yacht Design. |
| Categorie | |
| Referentienummer | 214671 |
| Referentie | 214671 |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Delphia Yachts |
| Model | 10 Lounge Electric DEMO, direct verkrijgbaar en vaarklaar. (PRIJSVERLAGING!!) |
| WIN Code (voorheen HIN/CIN-code) | PL-DELHC003A323 |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | In our own sales marina at Tornado Yachting in Makkum |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 53.05250290 |
| Lengtegraad | 5.39506630 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Nieuw |
| Boottype | Motorboot |
| Nieuwbouw, geen eigenaar | Ja |
| Bouwjaar | 2023 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Jurre-Jan Muurling |
| Korte omschrijving | De eerste Delphia 10 Lounge in Nederland ingekocht door Tornado Yachting, direct leverbaar! |
| Motorisatie kort | Torqeedo Deep Blue 50i, 80hp/55,10kW incl. 40kWh battery |
| Website makelaar | https://tornadoyachting.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 978 cm |
| Breedte | 349 cm |
| Diepgang | 80 cm |
| Stahoogte binnen | 200 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 240 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 2 |
Video
Nieuwe asset
Nieuwe asset
Ligplaats
Over de Delphia Yachts 10 Lounge Electric DEMO, direct verkrijgbaar en vaarklaar. (PRIJSVERLAGING!!)
De Delphia 10 Lounge is 100% elektrisch en is voor u ingekocht door Tornado Yachting. Het model is direct leverbaar!
schip is beschikbaar in 3 verschillende uitvoeringen, het is mogelijk om te kiezen voor een Lounge-versie met een volledig open cockpit die plaats biedt voor een grote reeks zitplaatsen. De Sedan-versie richt zit op een bijzonder efficiënt gebruik van de binnenruimtes. Naast deze twee ontwerpen biedt de Delphia 10 iets wat ongezien is op de markt: een LoungeTop-versie.
De Delphia 10 Lounge richt zich op de buitenruimtes. In contact zijn met vrienden en familie om tot rust te komen op het water is waar de Lounge uitvoering voor staat.
Design en ontwerp door Vripack Yacht Design.
Bent u geïnteresseerd om dit schip te bezichtigen of heeft u andere vragen, neem dan vrijblijvend contact op met Tornado Yachting in Makkum.
Info en contact
Tornado Yachting
De Stienplaat 5
8754 HE Makkum
+31(0)515-559260
info@tornadoyachting.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Delphia Yachts 10 Lounge Electric DEMO, direct verkrijgbaar en vaarklaar. (PRIJSVERLAGING!!).
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper Vripack Werf Delphia Yachts Bouwnummer 1 CE C CE aantal opvarenden 8 Munteenheid prijs EUR Romp, dek en opbouw Rompvorm rondspant Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal polyester Kuip middenkuip Open Kuip (OK) Afmetingen en gewichten Doorvaarthoogte 240 cm Diepgang maximaal 80 cm Waterverplaatsing 5890 kg Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing buiten Roer enkel Kiel/zwaard vaste kiel Bediening variabele driftbeperking handmatig -
Accommodatie
Ruimtes Stahoogte 200 cm Eethoek Machinekamer Hutten 1 Vast 2 Salon Aankleding Type interieur Modern, licht Kleur stoffering grijs Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 380 liter Materiaal watertank kunststof Watertankmeter Inhoud 170 liter Materiaal vuilwatertank kunststof Vuilwatertank & materiaal Vuilwatertankmeter Vuilwatertank afvoerpomp Watersysteem Pressure system Warm water buitendouche Sanitair Aantal douches 1 Elektrisch Entertainment Radio/CD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 1 Kookbrandstof gas Koelkast & voeding Opmerkingen Koelkast & voeding grote koelkast + koel lade Vriezer -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Torqeedo Model Deep Blue 50i, 80hp/55,10kW incl. 40kWh battery Bouwjaar 2023 Vermogen 80 pk Urenteller Brandstof elektrisch Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Koeling indirect Prestaties Kruissnelheid 8 km/h Range 60 km Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Opmerkingen Boegschroef 200AH Hekschroef elektrisch Opmerkingen Hekschroef 200AH Elektriciteit Accu Aantal 5 Acculader Accumonitor Omvormer Capaciteit 700 Voltmeter Walstroom Walstroomkabel Verbruiksmonitor 12V 220V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Log/snelheid Merk log/snelheid 'Simrad NSS EVO3 9 Dieptemeter Communicatie Marifoon Merk marifoon Simrad RS20S VHF radio incl. antenne -
Tuigage zeilen
Algemeen Type Vast -
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Opmerkingen Ankers & materiaal 16KG anker met 10m ketting + 20m lijn. Aantal 1 Anker bevestiging lijn & ketting Ankerlier elektrisch Dekuitrusting Kuiptent Buitenkussens Zeerailing Zwemplatform Zwemtrap Overig Teakdek Stootwillen, lijnen Kuiptafel -
Veiligheid
Veiligheid Handmatig Elektrisch Bilgepomp Brandblusser Waterdichte deur Zelflozende kuip